Польща – Нідерланди: прогноз і ставка | Інтенсивність «помаранчевих» лягає за основу

16:00, 16 чер 2024
Дуель на «Фолькспаркштадіоні» у Гамбурзі відкриває програму третього ігрового дня на форумі у Німеччині. Розглянемо, чи зуміють підопічні Кумана виправдати свій статус.

Перед стартом Євро у поляків додалося головного болю. Мілік травмувався у товариському поєдинку проти України, через що пропустить форум. Втрата одного з ключових гравців в передній лінії суттєво знекровлює «кадру» з точки зору ефективності й продуктивності у завершальній фазі атаки. У поляків і так є проблеми з останнім пасом, а тепер ще і Левандовські залишається єдиним топ-форвардом збірної, котрий вкрай залежний від партнерів по команді.

На відміну від монотонного і примітивного футболу Польщі, у «помаранчевих» куди ширший спектр можливостей. Головні козирі Нідерландів у 21-му столітті – фланги й стандартні положення (вміння грати на другому поверсі). Під керівництвом Кумана голландці заграли більш прагматично і десь навіть боягузливо й два поєдинки відбірного циклу наочно продемонстрували, як треба грати проти представника країни тюльпанів. Якщо перекрити кисень на брівках, через центр якісно рухати снаряд у фінальну третину у Сімонса і компанії не виходить, звідси й два фіаско від «гальських півнів» (0:4, 1:2).

Конкретно проти поляків високі шанси Нідерландів нав’язати свій комбінаційний футбол, де талановите молоде покоління «помаранчевих» задаватиме високу інтенсивність. Головне, не дозволяти полякам втягнути себе в їхні води, де нудний, низькотемповий, силовий стиль візьме гору. Все ж таки нинішня ігрова манера андердога – це минуле століття. Якщо вже Молдова конкурує з «кадрою» в боротьбі за третю сходинку, про що взагалі можна вести мову.

Жереб для Польщі випав один із найважчих на Євро. Усі три суперники завідомо виглядають сильніше за «білих орлів». Враховуючи, як вміють провалюватися поляки на великих турнірах, переважно займаючи останнє місце в групі, є всі підстави дивитися у бік успіху більш мобільної й швидкісної команди Кумана. За останнє десятиліття «кадра» жодного разу не йшла головним аутсайдером своєї групи на форумах. В сьогоденні все змінилося, з чим і не посперечаєшся з букмекерами.

Конкурс до матчу Румунія – Україна: 1500 грн на карту!

Конкурс в Instagram «Рейтингу Букмекерів» до матчу Румунія – Україна: 1000 грн на карту!

Ординар: Виграш
Євро-2024. Група D. 1-й тур
16:00/16 чер
Польща – Нідерланди
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі