Петра Марчінко – Кая Канепі: прогноз і ставка Ярослава Перканюка

11:30, 21 тра 2024
Професійний гандикапер, експерт «Рейтингу Букмекерів» Ярослав Перканюк підготував прогноз на матч Ролан Гаррос, де між собою зіграють Петра Марчінко – Кая Канепі.

Петра Марчінко

Марчінко всього 18 років, але вона вже провела два сезони серед професіоналів. Прорив тенісистки не можна назвати стрімким, весь цей час виступала на турнірах категорії ITF, де без жодних труднощів вигравала титули. Дебютувавши в топ-200, представниця Хорватії зіткнулася з першими труднощами, адже почала більше проводити часу на турнірах WTA, але виявилася не готовою до більш високого рівня конкуренції. На корті Петра робить акцент на надійність, вона не форсує події в розіграшах, без жодних труднощів тримає м’яч у корті та перехоплює ініціативу тільки в тих випадках, коли вже потрібно забити м’ячі. 2024 рік складається для Марчінко непросто, вона кілька місяців не грала і вилетіла в топ-300.

Кая Канепі

Протягом усієї кар’єри Канепі веде боротьбу з травмами. З цієї причини тенісистка призупиняла кар’єру. Але через тиждень естонці виповниться 39 років, а вона, як і раніше, виступає в турі. Кілька років тому Кая мала можливість їздити з турніру на турнір, і цього їй було достатньо, щоб триматися в топ-50. У цьому сезоні Канепі приїжджає тільки на великі змагання. Як би тенісистка не намагалася боротися на корті, але без ігрової практики вона допускає величезну кількість невимушених помилок. Наразі Кая діє на корті виключно в атакувальній манері, намагаючись забивати м’ячі з будь-яких позицій.

Конкурс до фіналу Ліги Європи «Аталанта» – «Баєр»: 1000 грн на карту!

Розбір поєдинку

Якщо Канепі не в оптимальній формі через відсутність ігрової практики та завершення кар’єри, то Марчінко тільки повернулася в тур після травми. Не чекаю, що Петра здобуде легку перемогу, але їй під силу тактично переграти та перебігати суперницю, яка в поганій фізичній формі. Пропоную поставити на Марчінко.

Ординар: Виграш
Ролан Гаррос
11:30/21 тра
Петра Марчінко - Кая Канепі
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі