«Ов’єдо» – «Ейбар»: прогноз і ставка Роберто Моралеса

19:30, 08 чер 2024
Відомий український журналіст, коментатор відеосервісу MEGOGO і постійний експерт «Рейтингу Букмекерів» Роберто Моралес підготував прогноз на півфінальний матч плей-оф Сегунди «Ов’єдо» – «Ейбар».

Календар склався дивовижним чином – ці команди завершували регулярний сезон очним матчем на полі басків і видали спектакль у хорошому розумінні. На «Іпуруа» кожна з команд вела в рахунку, закінчили 4:3 на користь «Ейбара», що не вивело той напряму у Прімеру, але й «Ов’єдо» втримався у топ шістці. Тепер уних ще два матчі.

Баски за усіма показниками один з найкращих клубів Сегунди вже не перший сезон. Кожного разу вони серйозно претендують на підйом і потім щось таки та заважає їм.

У попередньому матчі Тріо у складі Борхи Бастона, Пауліно де ла Фуенте та Себаса Мойяно забезпечили видатні матчі для «Ов’єдо» цього сезону. Бастон є найкращим бомбардиром команди з 10 голами.

Баски тяжіють до динамічної гри і їм би грати у Бундеслізі. Їхній ж опонент має схильність до контролю і гри досить спокійної зі спорадичними вибухами.

Прогноз – тотал менший за 3,5 і гості не програють.

Ординар: Виграш
Сегунда. Плей-оф. Півфінал. 1-й матч
19:30/8 чер
«Ов’єдо» – «Ейбар»
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі