Остерсунд. Чоловіки. Гонка переслідування. Прогноз Олександра Золотогорського

12:00, 06 гру 2015

Спортивний коментатор каналу 2+2  Олександр Золотогорський продовжує оглядати перший етап Кубка Світу з біатлону в Остерсунді. Він склав прогноз на чоловічий пасьют. 

На жаль день спринтів пройшов максимально невдало. І ніби були правильні думки, але виконання бажало кращого. Чоловіча гонка взагалі була лотереєю – аж надто складні погодні умови. Недарма я попереджав – туди лізти особливо не треба. Бенедикт Долль дійсно виступив добре. Але, як і багато інших його колег, не зміг впоратися з вітром на стійці. В підсумку, програв Оле-Айнару Бйорндалену (просто нема слів, щоб описати, як король впевнено виступає) якісь 13 секунд.

Нічого. Головне зробити правильні висновки. На гонку переслідування (і на жіночу теж) обіцяють достатньо швидкий вітер. Біда, що він не просто швидкий, а поривчастий. Цей природний катаклізм вніс повний дисбаланс в наш аналіз. Тож спробуємо не захоплюватися. Дам на чоловічий пасьют лише дві ставки з не надто великими коефіцієнтами.

Очікую, що буде підніматися Тарьє Бьо. Він дуже швидкий і стріляти попри останні результати вміє. Згадайте ту ж естафету в перший день. Він програє куди менш титулованому (і повільнішому) співвітчизнику Хенріку Лабелунду 28 секунд. Це не катастрофічний відрив. Вони вже на першу стрільбу мають прийти один за одним. А в контактній боротьбі Лабелунд може затремтіти. Тарьє має розраховувати на сатисфакцію після двох невдалих індивідуальних перегонів. Він у чудовій формі і зобов’язаний це використовувати. Коефіцієнт на Тарьє Бьо проти Лабелунда невеликий – 1.55 на Favbet. Та нічого – і це можна використати.

Найкращий серед норвежців за комплексом статистичних показників (окрім результату – тут є король Бьойрндален ) – Еміль-Егле Свендсен. У нього і швидкість чудова і стрільба точна. Поки трохи не щастить. Але пасьют – шанс не медаль. Його порівнюють з німцем Арндом Пайффером, який сенсаційно посів 2 місце в спринті, непогано впоравшись із стрільбою. Але Свендсен куди стабільніший. І швидший, та й взагалі сильніший. Знову ж таки, 20 секунд стартового відриву – взагалі не показник. Спробуємо підібрати тут коефіцієнт 1.5.

Ординар: Виграш
Кубок Світу з біатлону
12:00/6 гру
Остерсунд. Чоловіки. Гонка переслідування
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Ординар: Програш
Кубок Світу з біатлону
12:00/6 гру
Остерсунд. Чоловіки. Гонка переслідування
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0