forZe vs MIBR. Прогноз і ставка Олександра Петрика

16:20, 14 вер 2019
Олександр Петрик, професійний кіберспортивний аналітик CQ, постійний учасник студії аналітики на турнірах, освітлюваних SLTV, дав прогноз на матч forZe vs MIBR, Який Відбудеться в рамках турніру BLAST Pro Series з CS:GO.

У вирішальному п’ятому турі групового етапу BLAST Pro Series forZe битимуться з бразильцями з MIBR.

Ви зможете поставити на результат цього поєдинку прямо перед його початком, але я свій прогноз формую ще до старту турніру. У цьому матчі багато буде залежати від турнірного становища. Цілком ймовірно, що до цього матчу одна з команд вилетить з боротьби за перші місця, які дають право зіграти у фіналі чемпіонату або в Stand-Off.

Як на мене, шанс повністю провалиться на чемпіонаті набагато більший в MIBR. Вони приїдуть на турнір з гравцем, якого ще не встигли повноцінно впровадити в свою схему гри, який до того ж ще й буде швидше за все грати на незручній для себе ролі. Особливої ​​мотивації добре виступати в MIBR теж немає, чого не скажеш про forZe, які будуть лізти зі шкіри геть заради того, щоб з хорошого боку показати себе на очах у тисяч фанатів.

Навіть на мейджорі в Берліні гра forZe мені сподобалася набагато більше. MIBR тягли в основному на моралі, однак якісно підготовлені команди легко перемагали бразильців, та й без coldzera в індивідуальному плані в MIBR проблеми.

Так що я бачу сенс поставити в цьому матчі на перемогу forZe. Навіть якщо гра не матиме для них турнірного значення, вони будуть грати на максимум, дляри них цей турнір дуже важливий.

Ординар: Програш
BLAST Pro Series 2019
16:20/14 вер
forZe vs MIBR
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Вітальні кеш-бонуси
Бонус від Favbet – Ставка без ризику до 2000 грн
Букмекерська  компанія FavBet пропонує новим клієнтам отримати бонус – ставку без ризику.
11
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0