«Олімпік» – «Динамо». Прогноз Олександра Золотогорського

19:00, 20 лис 2015
Олександр Золотогорський, постійний прогнозист «Рейтинга Букмекерів», журналіст програми «ПРОФУТБОЛ», коментатор футболу на телеканалі «2+2», склав прогноз на стартовий матч 15-го туру УПЛ  «Олімпік» – «Динамо». Він погоджується з аргументами колег, але пропонує розвинути думку. 

Я не перший на «Рейтингу Букмекерів», хто прогнозує матч «Олімпік» – «Динамо». Тож не буду повторювати ставки своїх колег, хоч і з багатьма аргументами згоден.

Зокрема про те, що «Динамо» буде важко після матчу збірної, що всі футболісти київської команди зараз у різному стані і після міжнародних матчів повністю не відновилися, зокрема психологічно. Взагалі, є навіть негласне правило беттера – дуже обережно грати фаворитів після матчів збірних, або єврокубків.

Також погоджуюся і з тим, що «Олімпік» буде сильно вмотивований, а може навіть простимульований. Взагалі, «Динамо» матчі з донеччанами даються нелегко. Лише в одній з 5 попередніх дуелей команди пробили «тотал більше», лише одного разу кияни виграли з розгромним рахунком, і при тому двічі взагалі не змогли забити у ворота суперника.

Розумієте натяк? Прогнозую, що «Олімпік» гратиме в дуже захисний футбол, створить біля своїх воріт стіну, яку пробити буде дуже важко. Треба брати «тотал менше», але краще не звичайний «менше 2.5 голів», а більш обережний «менше 3.5». За нього дають аж 1.7 на Favbet. Чому б не спробувати?

І ще одну ставку запропоную. Вона мені видається знахідкою. У киян не завжди витримували нерви в поєдинках з «Олімпіком». Наприклад, у матчі першого кола вилучили аж двох динамівців, та й по кількості жовтих карток вони переважили суперника. Певно це і вплинуло на котирування наступної гри. Я думаю, що цього разу матч розвиватиметься класично: кияни атакуватимуть, донеччани не завжди встигатимуть і часто порушуватимуть правила. Фора за жовтими картками на «Олімпік» (-1) – хіба це не чудовий варіант? Тим більше за нього дають коефіцієнт 2. Якщо донеччани здобудуть на одну жовту картку більше киян – станеться повернення. В інших випадках такої «гірчичної» перемоги «Олімпіка» зможемо подвоїти поставлені гроші.

Ординар: Виграш
УПЛ
19:00/20 лис
«Олімпік» - «Динамо»
Ця ставка пройде?
Проголосувало 4 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Ординар: Повернення
УПЛ
19:00/20 лис
«Олімпік» - «Динамо»
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 0%
Не пройде 100%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі