Олександр Звєрєв – Алекс Де Мінаур: прогноз і ставки Ярослава Перканюка

21:20, 05 чер 2024
Професійний гандикапер, експерт «Рейтингу Букмекерів» Ярослав Перканюк підготував прогноз на матч Ролан Гаррос, де між собою зіграють Олександр Звєрєв – Алекс Де Мінаур.

Олександр Звєрєв

Звєрєв приїхав на Відкритий чемпіонат Франції в числі одного з головних фаворитів турніру. Перемога над Надалем у першому колі тільки зміцнила впевненість німця у власних силах. Але головні випробування Олександра були попереду, несподівано він зазнав серйозних проблем у матчі з Грікспуром, де у вирішальній п’ятій партії програвав з двома брейками. Після цього перевіркою на міцність був поєдинок із Руне, де Звєрєву знову довелося провести всі п’ять сетів. Німець вийшов тільки до чвертьфіналу турніру, але вже затратив велику кількість сил. Одна з головних проблема Звєрєва на турнірі – втрата концентрації, він занадто часто в ключових моментах припускається невластивих помилок. При цьому не можна не відзначити, що Олександр став психологічно сильнішим, він більше не ламається в критичних ситуаціях, навпаки, тільки додає.

Алекс Де Мінаур

Де Мінаур – один із небагатьох гравців, хто може похвалитися, що під час стосунків із «колегою по цеху», він додав та заграв на зовсім іншому рівні. Останніми роками австралієць залишив число перспективних гравців, він вкрай нестабільно виступав навіть на невеликих турнірах, тому тільки топтався в топ-50. Минулого року Алекс почав зустрічатися з британською Бултер, і вперше зважився на ігрові зміни. Він повністю змінив тренерський штаб, заграв у більш атакувальній манері та значно покращив результати. Сам австралієць зізнається, що Кеті допомогла йому змінити погляд на гру, тому він психологічно став сильнішим.

Розбір поєдинку

Звєрєв зіткнувся з великими труднощами на турнірі, але він їх усі подолав і тепер німцю потрібні впевнені перемоги, щоб більше часу приділити відновленню. Де Мінару чіпкий, він буде боротися за кожен м’яч, тільки на ґрунті австралієць не суперник Олександру. Не чекаю, що Алекс подасть 7 та більше ейсів. При цьому впевнений, що будуть тривалі гейми.

Ординар: Виграш
Ролан Гаррос
21:20/5 чер
Олександр Звєрєв - Алекс Де Мінаур
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Ординар: Виграш
Ролан Гаррос
21:20/5 чер
Олександр Звєрєв - Алекс Де Мінаур
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі