Олександр Усик – Тайсон Ф’юрі: прогноз і ставка Андре Ворда

00:00, 19 тра 2024
Колишній чемпіон світу у другій середній і напівважкій вагових категоріях Андре Ворд (32-0, 16 КО) поділився прогнозом на бій між володарем поясів за версіями WBA, WBO і IBF Олександром Усиком (21-0, 14 КО) та володарем поясу за версією WBC Тайсоном Ф’юрі (33-0-1, 24 КО).

Тайсон справді велетень. Я не думаю, що цей бій нагадуватиме поєдинок Усика з Джошуа з огляду на репутацію Джошуа, особливо на той час. Бій Ф’юрі – Усик дуже складний для оцінки. Я думаю, це бій, який, ймовірно, виграє Ф’юрі. Вони обидва можуть боксувати, Ф’юрі також вмілий, але він більший. Він має здатність стримувати Усика на кінці своїх ударів, не дозволяти Усику робити те, що він робить.

Мені подобається Усик, але я також бачу багато надмірності у його стилі. Я думаю, Усик виглядає, можливо, трохи яскравіше, ніж він є насправді, тому що він зустрічається з більшими і повільнішими бійцями. Але коли ти реально подивишся на Усика, його ліва – це головний козир.

Треба турбуватися про цю одну руку — ліву. Він кидає прямі в голову, прямі корпусом, хуки, і він викидає правий хук, пробиває джебом. Реально я б атакував праву сторону Усика і змусив його використати цю руку більше, ніж раніше, тому що ти просто не поб’єш мене однією рукою. Ти не зробиш це, для цього потрібно використати дві руки. А я продовжу атакувати правий бік, який ти не надто сильно використовуєш.

Мені цікаво побачити, чи це помітив Тайсон Ф’юрі і чи буде він це використовувати. Враховуючи фотографії Тайсона Ф’юрі, які я бачив, він виглядає дуже струнким, у гарній формі. Він може бути тим колишнім Тайсоном із великою кількістю рухів, відсутністю нерухомості. Він може запропонувати Усику боксерський стиль, химерний стиль, який змусить його думати. Бо думаючі бійці не завжди люблять самі думати. Тому що це вимотує.

Коли боксер зустрічається з боксером, виснажує більше, ніж коли боксер зустрічається з панчером. Так що Тайсону потрібно повернутися назад, повернути свою химерність, не думати про міць, а думати про навички, думати про швидкість. Сила і так на місці, ти більше, тобі не потрібно намагатися бути великим. Коли потрібно, ти її використовуєш. Буде час, коли треба нагадати Усику, що я тут сильніший — дай мені схопити тебе, відтіснити, попрацювати по плечах.

Питання для Усика — як йому вийти на ближню, чи зможе він постійно виходити на ближню і чи зможе він побити Тайсона Ф’юрі в боксерському поєдинку обличчям до обличчя, враховуючи різницю в зрості та розмаху рук? Тож це бій, у якому можна легко сказати, хто має бути переможцем. Я схиляюся у бік Ф’юрі, враховуючи час, який він був у спорті, все, чого він досяг, і де він перебуває у своїй кар’єрі. Він повинен перемогти у цьому бою, але він не великий фаворит. Головне, як ти реалізуєш все у ніч бою, а не те, що ти показував раніше.

Конкурс до бою Тайсона Ф’юрі та Олександра Усика: 2000 грн на карту!

Ординар: Програш
Бокс. Суперважка вага (понад 90.7 кг)
00:00/19 тра
Олександр Усик – Тайсон Ф’юрі
Ця ставка пройде?
Проголосувало 3 людей
Пройде 33%
Не пройде 67%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі