Олександр Бублик – Їржі Лехечка: прогноз і ставка Ярослава Перканюка

12:00, 29 лют 2024
Професійний гандикапер, експерт «Рейтингу Букмекерів» Ярослав Перканюк підготував прогноз на матч ATP Дубай, де між собою зіграють Олександр Бублик – Їржі Лехечка.

Олександр Бублик

Потенціал Бублика безмежний. Коли він вмотивований і налаштований на матч, то здатен завдати проблем будь-якому супернику. Усе через нестандартні рішення, які він приймає по ходу поєдинків. Окрім цього, лише у великих матчах можна побачити, як Олександр біжить за всіма м’ячами та бореться до останнього розіграшу. У цьому сезоні Олександр входить до топ-25 рейтингу, багато в чому завдяки несподіваній перемозі на ATP-турнірі в Монпельє.

Бублик має гарматну, але вкрай нестабільну подачу. В одному матчі він може настріляти понад 20 ейсів за два сети, а вже наступного дня подавати на 20-30 км слабкіше, серіями програючи свої гейми. Олександр невпевнено почувається на задній лінії, тому всіма методами скорочує розіграші, практикуючи виходи до сітки.

Їржі Лехечка

Останні два роки стали найкращими в кар’єрі Лехечки. Чех не тільки поліпшив результати, а й додав у кожному з ігрових аспектів. Але проблема Їржі в тому, що він діє на корті занадто прямолінійно і передбачувано для суперників, особливо для лідерів туру. У 2024 році Лехечка виграв дебютний ATP-турнір.

Лехечка виділяється працьовитістю на корті. Тенісист добігає навіть за найскладнішими м’ячами, безпомилково діє в обороні та за найменшої можливості переходить до атакувальних дій. Їржі з тих гравців, у яких кожен з ігрових аспектів на вищому за середній рівень, включно з подачею.

Розбір поєдинку

У Дубаї очікується вітряна погода, а це означає, що у Бублика буде багато проблем на другому м’ячі. З огляду на те, наскільки агресивно Олександр подає другою подачею і погодні умови, очікую, що він допустить не менше 6 подвійних помилок.

Ординар: Повернення
ATP Дубай
12:00/29 лют
Олександр Бублик - Їржі Лехечка
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі