«Оболонь» – ЛНЗ Черкаси: прогноз і ставка | У «Пивоварів» більша мотивація

15:30, 04 тра 2024
Грає
Надважливий матч для столичного колективу. «Оболоні» терміново потрібні очки, щоб спробувати покинути зону перехідних матчів, не опуститися до зони вильоту. ЛНЗ по факту нічого не треба, тому спробуємо зіграти на мотивації «Пивоварів».

Чотири тури поспіль «Оболонь» не програє і не виграє. Із цих мирових варто виокремити перестрілку з «Олександрією» (2:2) та «сухар» із «Зорею» (0:0), де «Пивовари» грали на виїздах. Наразі колектив Валерія Іващенка посідає 13-те місце, маючи відрив від передостаннього «Миная» усього в три очки, а до 12-ї «Олександрії» аж -4 очки відставання.

Тому ми усі чудово розуміємо, що і сьогодні «Оболонь» буде грати на результат – очки їм дуже потрібні, матчів залишилось обмаль, а попереду ще непрості заруби із вмотивованим «Рухом», непоступливою «Ворсклою», та знову із «Олександрією».

Вдалим вийшов дебютний сезон для ЛНЗ Черкаси. Окремий респект тренерському досвіду Олега Дулуба. «Фіолетові» засіли в міцних середняках без жодних шансів провалитися чи піднятися вище. Тому на «Оболонь» можуть сміливо навіть експерементувати зі складом, грати у власне задоволення.

За такого сценарію я хочу підтримати тих, кому більше потрібно, а це – «Оболонь». Форсувати події «Пивовари» не ризикнуть, але при нагоді забити повинні скористатися своїм шансом. Тому для ординару пропоную перевірити розхідний маркет «перемога «Оболоні» з форою (0)» за коефіцієнт 2,20 від БК Favbet.

Ординар: Виграш
УПЛ. 27-й тур
15:30/4 тра
«Оболонь» – ЛНЗ Черкаси
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі