Норвегія – Туреччина: прогноз і ставка Ігоря Бурбаса

19:00, 27 бер 2021
Відомий український журналіст-інсайдер, ведучий на каналах «Футбол 1/2/3» і постійний експерт «Рейтингу Букмекерів» Ігор Бурбас склав прогноз на матч кваліфікації ЧС-2022 Норвегія – Туреччина.

Гостросюжетним обіцяє стати поєдинок Норвегії та Туреччини. «Вікінгів» за собою поведе Голанд, османців – Їлмаз. Напевно, саме цих гравців винесуть на обкладинку як двох головних зірок у таборах своїх команд. Підносити їм снаряди є кому. У середині поля теж цікаве протистояння Едегора проти Чалханонлу. Це теж футбольні зірки сучасності, які виводять поєдинок на топовий рівень.

Обидва суперники вибухово провели старт відбору. Хоча їхні перемоги мають різну вагу. Якщо турки прибили потужних нідерландців, то норвежці просто розім’ялися на Гібралтарі. А відтак порівнювати форму, думаю, не варто. У скандинавів міг стати козирем статус домашнього поєдинку, якби таким він в дійсності би був. А так набуває лише формального значення. Адже зіграють команди на нейтральному стадіоні – в Іспанії. Відтак перевага як така нівельована, сили суперників виглядають рівними. У мене і самого напрошується припущення, що нічию зафіксують за підсумками. З одним лише уточненням – результативну нічию.

Ординар: Програш
ЧС-2022. Відбір
19:00/27 бер
Норвегія - Туреччина
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 0%
Не пройде 100%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі