«Ніцца» – «Шальке». Прогноз Олексія Андронова

22:05/15 вер '16

Спортивний оглядач і коментатор Олексій Андронов, який спеціалізується на чемпіонатах Росії, Німеччини і Англії, зробив прогноз на матч «Ніцца» – «Шальке» в першому турі групового етапу Ліги чемпіонів сезону 2016/2017. Гра відбудеться в четвер увечері на стадіоні «Альянц Рів’єра» в Ніцці. Наш експерт припускає, що в майбутньому матчі зможуть забити обидві команди.

«Ніцца» починає свій шлях у Лізі Європи матчем з «Шальке». Досить цікава гра, з огляду на те, що нинішній наставник «Ніцци» Люсьєн Фавр довгий час працював в Бундеслізі і прекрасно знайомий з можливостями свого нинішнього суперника. Плюс, за «Ніццу» зараз виступає Маріо Балотеллі. Команда приречена на серйозну увагу до себе.

Думаю, для «Шальке» виїзна гра після двох невдалих матчів в Бундеслізі – привід спробувати якусь іншу модель футболу. У Лізі Європи інша стратегія, тут всього шість матчів. Навряд чи «Шальке» у Франції буде грати на перемогу. Але з іншого боку «Шальке» повинен пробувати забезпечити собі хороший результат, а це нічия. Передбачаю, що обидві команди будуть в більшій мірі грати від атаки, саме таким чином вибудовувати свій футбол. Тому вибираю ставку «обидві команди заб’ють».

Ординар: Програш
«Ніцца» - «Шальке»
15.09.2016 22:05 ЕЕТ
Ліга Європи 2016/2017. Груповий етап. 1 тур
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Дати свій прогноз
До
10000
в подарунок щомісяця
Повторити ставку!
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0