«Ніцца» – «Брест»: прогноз і ставка Вадима Скічка

22:00, 02 жов 2021
Один з фаворитів сезону проти команди з зони вильоту. Тут, здається, все зрозуміло. Та чи це дійсно так? Постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів» і коментатор MEGOGO Вадим Скічко обирає інший погляд на гру на «Альянц Рив’єрі».

Все вказує на те, що «Ніцца» переможе. Навіть без Аталя, Будауї та Дольберга у складі. Форма «Орлят» майже бездоганна, тоді як їхні гості досі не мають жодної перемоги в сезоні! Але треба розуміти, що усі серії не вічні. До того ж «Брест» не безпорадний. Була виїзна нічия з «Ліоном», наприклад. А ще «Пірати» щоматчу забивають, тому колись ці голи ще й перетворяться на очки. У ситуації озлобленого та вмотивованого суперника грати на низькому коефіцієнті на успіх господарів якось недалекоглядно.

Мій вибір: ТБ. Про гольові активності бретанців я вже сказав. У «Ніцци» одна з найбільш продуктивних атак. Водночас команда Крістофа Гальтьє успішніше грає на виїзді, ніж вдома. Якщо «Орлята» планують літати високо у таблиці, їм треба цю закономірність змінити. Минулого та позаминулого сезону матчі цих двох клубів у Ніцці закінчувалися 2:2 і 3:2, тобто атакувальний футбол був і лишається в їхньому стилі.

Ординар: Виграш
Ліга 1
22:00/2 жов
«Ніцца» - «Брест»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Вітальні кеш-бонуси
Бонус за поповнення: подвоєний депозит до 4000 грн та ставка без ризику до 500 грн від Фавбет
Реєструйся в Фавбет, вноси на рахунок від 100 гривень, отримай ставку без ризику до 500 гривень та подвоєний бонус на депозит до 4000 гривень.
247
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі