Німеччина (Ж) – Франція (Ж): прогноз і ставка Максима Гіленка

22:00, 27 лип 2022
Ведучий та коментатор на телеканалах «Футбол 1/2/3», а також постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів» Максим Гіленко поділився думкою про півфінальний матч жіночого Євро-2022 Німеччина (Ж) – Франція (Ж).

Очікування від цього матчу «меншові». Воно й зрозуміло — це все ж півфінал, до того ж Німеччина ще не пропустила жодного голу. Я не заперечую, що матч може бути малорезультативним, але все ж сподіваюся на голи від обох команд.

Приміром, Австрія у чвертьфіналі продемонструвала, що оборона німкень далеко не ідеальна. Тричі австрійки влучали у каркас! Франція навіть без Катото має чимало зірок, від яких все ж можна очікувати влучного удару.

Те, що заб’є Німеччина, для мене видається майже несумнівним. Команда має поставлену гру в атаці, всі ключові виконавиці проводять дуже потужний турнір. Тож мій прогноз — обидві заб’ють з коефіцієнтом 2,00.

Ординар: Виграш
Євро-2022. 1/2 фіналу
22:00/27 лип
Німеччина (Ж) – Франція (Ж)
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Безкоштовні ставки
«Страхування експресу» від БК Marathonbet
Букмекерська компанія Marathonbet пропонує любителям експресів програму лояльності «Страхування експресу» з поверненням ставки в разі програшу тільки однієї подій.
416
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі