Німеччина – Україна: прогноз і ставка Максима Кравця

21:45, 03 чер 2024
Прогнозист «Рейтингу Букмекерів», амбасадор Favbet і професійний букмекер Максим Кравець склав прогноз на товариський матч Німеччина – Україна.

Збірна України розпочинає підготовку до чемпіонату Європи. 17 червня команда Реброва стартує на Євро матчем проти Румунії, то ж у жовто-синіх є ще два тижні на підготовку. У першому контрольному поєдинку Україна зіграє в гостях проти господарів Євро – Німеччини. Практично весь 2023 рік Бундестім Юліана Нагельсманна виглядав не надто впевнено у товариських матчах, але у березні у двох іграх поспіль обіграв Францію та Нідерланди.

Збірна України ніколи не перемагала Німеччину і найкращий шанс був рівно рік тому. Тоді у дебютному матчі Сергія Реброва на чолі національної команди жовто-сині вели 3:1, але Німеччині вдалося зрівняти рахунок на останніх хвилинах. Втім, цей результат також можна вважати вдалим, адже вперше в історії Україна не програла Німеччині на її полі.

Німеччина, звичайно, фаворит, але в товариській грі, можливо, не буде грати настільки суворо в обороні. Сподіваємось, цього разу побачимо не менш яскравий і результативний матч, ніж рік тому. А тому поставлю на те, що обидві команди заб’ють.

Ліцензія на провадження діяльності з організації та проведення азартних ігор казино в мережі Інтернет від 20.04.2021 року, видана ТОВ «БК «ФАВБЕТ» на підставі Рішення КРАІЛ від 05.04.2021 року за №137 із змінами та Ліцензія на провадження діяльності з організації та проведення букмекерської діяльності від 28.12.2022 року, видана ТОВ «БК «ФАВБЕТ» на підставі Рішення КРАІЛ від 13.12.2022 року за № 433.

УЧАСТЬ В АЗАРТНИХ ІГРАХ МОЖЕ ВИКЛИКАТИ ІГРОВУ ЗАЛЕЖНІСТЬ. ДОТРИМУЙТЕСЯ ПРАВИЛ (ПРИНЦИПІВ) ВІДПОВІДАЛЬНОЇ ГРИ.

Ординар: Програш
Товариський матч
21:45/3 чер
Німеччина – Україна
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі