Німеччина – Україна: прогноз і ставка Ігоря Бурбаса

21:45, 03 чер 2024
Відомий український журналіст-інсайдер і постійний експерт «Рейтингу Букмекерів» Ігор Бурбас склав прогноз на товариський матч Німеччина – Україна.

Перший матч підготовчого циклу зовсім не має показати істинного рівня збірної України. Від неї ми очікуємо просто хорошої збалансованої гри без ставки на результат. А в контрольній зустрічі з Німеччиною він і не потрібен. Адже, вигравши, можна високо злетіти і не відчути землі під ногами.

Думаю, сьогодні ми можемо навіть не побачити зі старту ту основу, яка вважається такою апріорі. Більшу частину ігрового часу напевно отримають ті, хто на даному етапі найменш втомлений після клубного сезону. Із цим у Реброва проблем нема, вибір повноцінний. Адже в загальній групі усі виконавці, і це тішить.

Рік тому ми вже зустрічалися з цим суперником і так само в товариській чи навіть благодійній грі. Це був дебютний матч Реброва, який розчарував лише впущеною перемогою. Зараз спаринг з підвищеною відповідальністю, в якому кожна зі сторін теж спробує показати атакувальні награвання. Результатом, гадаю, стануть голи як в одні, так і в інші ворота.

Ординар: Програш
Товариський матч
21:45/3 чер
Німеччина – Україна
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі