«Німан» – «Белшина». Прогноз і ставка Вадима Скічка

19:00, 10 кві 2020
Білорусь тримається. Попри все чемпіонат у сусідній державі триває. 4 тур місцевої першості розпочнеться у Гродно. Постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів» Вадим Скічко очікує від гри на Заході Білорусі невеликої кількості голів.

«Німан» за три попередні тури щоразу отримував різні емоції від результатів. Загалом команда Ігоря Ковалевича сподобалася. У перспективі гродненці можуть поборотися за щось вище, ніж середина таблиці. Задля цього їм варто стабільно набирати очки принаймні у домашніх іграх. Минулої кампанії у «Жовто-зелених» були із цим помітні проблеми, тож треба надолужувати. У минулій грі на ЦСК «Німан» місцевий клуб впевнено переміг «Вітебськ» 2:0. Але загалом «Німан» багато не забиває. Цього чемпіонату середній показник голів за гру у матчах гродненців складає мізерний 1 гол за гру. У чемпіонаті 2019 року у матчах за участі команди Ковалевича в середньому відбувалося 2,2 голи за гру (третій з кінця показник) а у домашніх іграх взагалі нечувані 1,5 голи за гру (абсолютно найнижчий показник).

«Белшина» ризикує з такою негативною динамікою результатів боротися за виживання щойно після повернення до еліти. У бобруйців наразі три поспіль поразки. Хоча дві з них були мінімальними. У Гродні «Белшина» виграла лише один матч з вісімнадцяти попередніх, тому навряд можна від них очікувати чогось особливого. Букмекери у гостей теж не вірять. На місці головного тренера «Червоно-чорних», Едуарда Градобоєва, я би зіграв обережніше. Наразі «Белшині» потрібні бодай якісь очки. У виїзному матчі з неяскравим «Німаном» ліпше надто не розкриватися.

Ординар: Виграш
Вища ліга Білорусі
19:00/10 кві
«Німан» - «Белшина»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0