Наомі Осака – Марта Костюк: прогноз і ставка Ярослава Перканюка

15:00, 09 тра 2024
Професійний гандикапер, експерт «Рейтингу Букмекерів» Ярослав Перканюк підготував прогноз на матч WTA Рим, де між собою зіграють Наомі Осака – Марта Костюк.

Наомі Осака

Осака повернулася в тур після декретної відпустки. Японка в кожному інтерв’ю заявляє, що має намір заграти на високому рівні. Наомі їздить тільки на великі турніри за захищеним рейтингом, але це її головна проблема. Тенісистці не вистачає ігрової практики, щоб набрати форму. Через постійні поразки Осака також втратила впевненість у власних силах. Це позначається на грі японки, оскільки вона серіями допускає невластиві для себе помилки. При цьому Наомі, як і раніше, має одну з найсильніших подач у турі, завдяки першому м’ячу вона домінує на своїх геймах. На прийомі Осака прагне закінчувати розіграші в кілька ударів, як і раніше. На даний момент японка в топ-200 рейтингу.

Марта Костюк

Костюк проводить найкращий відрізок у кар’єрі. Українка почала обігравати суперниць рівня топ-10, виступає у фінальних стадіях престижних турнірів і перебуває на слуху. Успіхи дозволили Марті зміцнити впевненість у власних силах, вона виходить на корт і не знає авторитетів, намагаючись гнути свою лінію до останнього розіграшу. При цьому Костюк почала поводитися занадто емоційно, що не завжди допомагає їй. Коли тенісистка багато помиляється, вона бореться з власними негативними емоціями, звинувачуючи в невдачах усіх, крім себе. Марта урізноманітнила свою гру, але в деяких компонентах українка помітно просідає, особливо в грі біля сітки. Але це не зупиняє Костюк від частих виходів.

Розбір поєдинку

Осака навіть на ґрунті домінує за рахунок подачі. Але в розіграшах серіями помиляється. Костюк в оптимальній формі, вона стабільніша і більш різнопланово діє в розіграшах. Ось тільки й українка грає з постійними перепадами. Не думаю, що в цьому матчі комусь вдасться здобути легку перемогу.

Конкурс до матчу «Шахтар» – «Динамо»: 1000 грн на карту!

Ординар: Програш
WTA Рим
15:00/9 тра
Наомі Осака - Марта Костюк
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі