Надя Подороска – Беатріс Річчі: прогноз і ставки Ярослава Перканюка

15:00, 07 чер 2024
Професійний гандикапер, експерт «Рейтингу Букмекерів» Ярослав Перканюк підготував прогноз на матч WTA Барі, де між собою зіграють Надя Подороска – Беатріс Річчі.

Надя Подороска

Останніми сезонами Подороска стабільно тримається в топ-100 світового рейтингу. Аргентинка має доступ до найбільших змагань, але більшість очок набирає на челленджерах і WTA 250, де більшість гравців приблизно одного рівня. Упродовж кар’єри Надя стикається з одними й тими ж самими проблемами, які не поспішає виправляти. У тенісистки проблеми зі стабільністю, вона може вийти на корті та програти будь-якій суперниці, багато в чому через власні невимушені помилки. Крім цього, Подороска залишається конкурентоспроможною лише на профільному ґрунті, де й проводить увесь ігровий час. Аргентинка тяжіє до атакувальної гри, вона вкладається в удари, і коли з’являється можливість, одразу ж бере на себе ініціативу.

Беатріс Річчі

Три роки тому Річчі розпочала професійну кар’єру. Італійка не виділялася самовіддачею, вона проводила за місяць один турнір (у кращому разі). Якщо врахувати, що це ITF, то було важко очікувати від тенісистки чогось більшого, ніж потрапляння до топ-1000. У 2024 році Беатріс уперше проявила себе в турі, оскільки несподівано виграла титул на ґрунті. Після цього Річчі почала їздити з турніру на турнір, кілька разів проходила у фінальні стадії та набирається досвіду виступів. Наразі важко очікувати від Річчі чогось конкретного в турі.

Розбір поєдинку

Подороска часто зазнає труднощів у матчах із маловідомими суперницями, оскільки їй потрібен час, щоб підлаштуватися під їхню гру. Річчі впевнено діє на прийомі, їй вдавалося брейкати Зігемунд, тому шанси будуть і в матчі з Надею. Крім цього, Подороска здатна одноосібно пробити всі тотали за брейками.

Ординар: Виграш
WTA Барі
15:00/7 чер
Надя Подороска - Беатріс Річчі
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Ординар: Виграш
WTA Барі
15:00/7 чер
Надя Подороска - Беатріс Річчі
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі