Na`Vi vs Fnatic. Прогноз і ставка Олександра Петрика

19:00, 24 бер 2020
Олександр Петрик, професійний кіберспортивний аналітик CQ, постійний учасник студії аналітики на турнірах, освітлюваних SLTV дав прогноз на матч Na`Vi vs Fnatic, який відбудеться в межах фіналу турніру ESL Pro League Season 11.

Матч між Na`Vi і Fnatic в рамках ESL Pro League супервідповідальний. Кожна з команд прагне виграти, тому що для Fnatic перемога означатиме вихід з групи з першого місця безпосередньо в плей-оф, а для Na`Vi, швидше за все, це вихід на друге-третє місце, що збереже шанси команди на боротьбу за кубок.

Поразка для Na`Vi стане фатальною. Суперник для такого матчу занадто складний, тому що навіть в Катовіце, де Na`Vi виграли у всіх дуже впевнено, де вони оформили собі звання найкращої команди світу, Fnatic змогли виявитися сильнішими в очному протистоянні. Це була єдина команда, якій Na`Vi програли на тому турнірі.

Зараз в онлайні Na`Vi ще складніше грати – вони програли двом командам, які набагато слабші, ніж Fnatic, а виграли не у найсильніших опонентів з величезними труднощами. Проте Na`Vi прокидаються, що дозволяє якісь надії зберігати на цей поєдинок, але, як на мене, Fnatic сильніші в питанні маппулу. Na`Vi до Катовіце брали за пік Dust 2, але на ньому програли, взявши 8 раундів. Шведи говорили в післяматчевому інтерв’ю, що вони чекали Dust 2, що вони впевнено почуваються на цій карті. У Na`Vi немає можливості пікнути щось впевнене, щось сильне. Навіть Nuke, який в теорії слабкий у Fnatic, але Na`Vi почнуть в атаці, і у них будуть величезні труднощі.

Швидше за все, ми знову побачимо пік Dust 2, а ось у Fnatic є три варіанти піку – Inferno, Mirage, який вони виграли в якості десайдера в Катовіце, а також можуть розглянути Overpass, який Na`Vi забанили проти них в Катовіце. Ця карта, яку часто дозволяють собі пікнути шведи, а у Na`Vi одна або дві гри за останні три місяці на цій карті.

Я схиляюся до перемоги шведів в цьому матчі – маппул, інтернет-формат турніру, та й на Lan Fnatic обігравали Na`Vi. Для мене шведи в цьому поєдинку лідери, на мій погляд, коефіцієнт дуже привабливий. Ставлю на перемогу Fnatic.

Ординар: Програш
ESL Pro League Season 11
19:00/24 бер
Na`Vi vs Fnatic
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Вітальний бонус
Бонус від Favbet – Ставка без ризику до 2000 грн
Букмекерська  компанія FavBet пропонує новим клієнтам отримати бонус – ставку без ризику.
11
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0