«Ньюкасл» – «Ноттінгем Форест»: прогноз і ставка Івана Громікова

17:00, 06 сер 2022
Прогнозом на матч англійської Прем’єр-ліги «Ньюкасл» – «Ноттінгем Форест» ділиться Іван Громіков, відомий в Україні фахівець з англійського футболу, коментатор каналів Setanta Sports і постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів».

2022-го року «Ньюкасл» мав четверті найкращі показники в чемпіонаті, що змушує високо оцінювати команду Едді Гау перед стартом нової кампанії. Попри всі можливості, «Сороки» доволі стримано вели себе на трансфернему ринку. Досі не вдалося підсити позицію центрфорварда, та з Гау «Ньюкасл» вже утворив солідну ігрову базу, яка довзолить команді тримати пристойний рівень. Вдома «Ньюкасл» точно повинен вважатися силою.

Повернення «Форест» – це велика історія, і керівництво клубу амбітно підходить до питання комплектації команди. Головна надія «Ноттінгема» пов’язана з менеджером Стівом Купером, якому вдалося протягом кількох місяців в Чемпіоншипі вивести команду на принципово інший рівень. Підтримати цей рух буде важко, тому що «Ноттінгем» змінився дуже сильно, і напевно не можна сказати, яку команду ми побачимо в матчі першого кола та скільки часу знадобиться Куперу, щоб зробити її ефективною.

Через це я обираю ставку на більш перевірений «Ньюкасл», яку можна взяти за 1.68.

Ординар: Виграш
АПЛ. 1-й тур
17:00/6 сер
«Ньюкасл» – «Ноттінгем Форест»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Вітальні кеш-бонуси
Бонус на перший депозит до 2000 грн
Увага! Цей бонус не актуальний
74
Всі бонуси Favbet
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі