«Нью-Інгленд Петріотс» – «Канзас-Сіті Чіфс». Прогноз Дмитра Донського

23:00/16 січ '16

Коментатор бейсболу, американського футболу, баскетболу на каналі Viasat Sport, експерт «Рейтингу Букмекерів» Дмитро Донський дав прогноз на матч «Нью-Інгленд Петріотс» – «Канзас-Сіті Чіфс» в рамках другого раунду плей-оф чемпіонату NFL. Зустріч пройде у Фоксборо, штат Массачусетс, на «Жилетт Стедіум» пізно увечері в суботу. Наш експерт вважає, що «Чіфс», котрі набрали ходи, будуть битися до кінця.

Тут тільки й залишається говорити про одне: «Нью-Інгленд Петріотс» – команда, яка вміє знаходити виходи з будь-яких ситуацій. І все ж, а раптом зараз не зуміє? Справа в тому, що перед своїм першим матчем в плей-оф корабель «Петс» отримав занадто багато пробоїн. Насамперед, це тайтенд Роб Гронковскі, який, швидше за все, на гру не вийде, бо до травми ноги у нього додалося пошкодження спини. Навіть, якщо його обколють уколами, чи зможе він показати кращий футбол? Звичайно, ні. Не все гаразд у Джуліана Едельмана, його турбує стопа. Іншого приймаючого, Денні Амендолу, турбує коліно. У Себастьяна Воллмера пошкоджена нога, а у Донта Хаїтавера – коліно. А все це гравці стартового складу.

Грати ж належить з «Канзас-Сіті Чіфс», які в першому раунді прокотились по «Х’юстону» (30:0), а в списку травмованих з основних гравців хіба що Джастін Х’юстон та Спенсер Вейр, але обидва грати будуть. Якщо безпосередньо про матч, то тут досить цікаво те, як квотербек «Чіфс» Алекс Сміт зможе виконувати короткі передачі. Ключем до поєдинку виступає захист «Петріотс». Перш за все, команда тренера Білла Белічіка повинна зіграти у невластивій для себе, агресивній манері захисту. Джабаал Ширд, Джемі Коллінз і Чандлер Джонс в цьому аспекті були сильні в регулярній першості.

Крім того, головною дуеллю матчу повинен стати поєдинок сейфті Девіна МакКорті проти тайтенда «Чіфс» Тревіса Келце, у якого в матчі проти «Х’юстона» було 128 ярдів на пасі. На жаль, через таку кількість травм до цього матчу не можна відноситися стандартно. Навіть якщо Гронковскі вийде на поле, то скільки розіграшів він проведе? Якщо Білічек вирішить використовувати його в якості блокуючого тайтенда, чи витримає він навантаження? У зв’язку з цим варто розглянути маленьку фору на гостей, наприклад, (+3.0) очки.

Ординар: Програш
«Нью-Інгленд Петріотс» - «Канзас-Сіті Чіфс»
16.01.2016 23:00 ЕЕТ
Чемпіонат NFL. Плей-оф. Раунд дивізіонів
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Дати свій прогноз
Повторити ставку!
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0