«Монца» – «Ювентус»: прогноз і ставка Максима Гіленка

21:45, 01 гру 2023
Постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів», ведучий ютуб ток-шоу про український футбол «ТаТоТаке» та автор ютуб-каналу ua-football Максим Гіленко поділився думкою про матч Серії А «Монца» – «Ювентус».

Массіміліано Алегрі, попри дуже слабку гру в першому сезоні, залишили в «Ювентусі» – і, здається, мали рацію. Алегрі працює – і вже близький до ідеалів футболу згідно зі своїми ігровими принципами. Інше питання, що його принципи пов’язані із занудінням футболу до рівня висохлої фарби на стіні.

Алегрі – догматик, для якого ідеальний матч – це матч, у якому він повністю нейтралізує атакуючі козирі суперника та забиває переможний гол, перегравши оборону до вірного. Що з цього в результаті виходить, багато хто міг побачити в Дербі Італії, проти Інтера. Там обидві команди більшу частину гри навіть не намагалися щось створити.

Як наслідок, будь-який можливий тотал більше може бути пробитим у грі за участю «Ювентуса» лише в одному випадку: якщо суперник повністю провалиться в обороні. А до цього в передмісті «Мілана» передумов немає: «Монца» із домашніх матчів чемпіонату поки що не програла жодного. При цьому, що важливо, три гри «Монца» закінчила 1:1, одну – 0:0, одну – 2:0, і тільки зовсім слабку «Салернітану» обіграла 3:0. Тобто ця команда теж любить пограти на тотал менше, і в п’ятничний вечір зустрінуться дві самотностi. Отже, треба цим скористатися.

Ординар: Програш
Серія А. 14-й тур
21:45/1 гру
«Монца» – «Ювентус»
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі