«Монако» – «Монпельє»: прогноз і ставка Вадима Скічка

16:00, 18 жов 2020
«Монако» та «Монпельє» приблизно однаково почали сезон. Непогано, але неідеально. Особиста зустріч може дати їм новий поштовх. Тим паче минулого туру обидві команди поступилися. Постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів» і коментатор MEGOGO Вадим Скічко знає, хто переможе на стадіоні імені Луї ІІ.

«Монако» та «Монпельє» прикро поступилися минулого туру. «Монегаски» «Бресту», а «Паладини» «Німу». Рахунки ідентичні – 0:1. Наповнення матчів теж – фаворити цілком могли набрати очки. Отже потенціал, безперечно, є. А ще у «Монако» та «Монпельє» існує схожість у тяжінні до домашніх матчів. 7 з 10 очок «Монегасків» вони здобули вдома. У «Паладинів» взагалі 9 з 10! Січень 2020 – крайня поразка «Монако» у рідних стінах і крайня перемога «Монпельє» далеко від дому.

Я усе це веду до того, що перевага домашнього поля для цих суперників є визначальною. Навіть попри те, що у «Червоно-білих» є кадрові втрати їх небезпідставно вважають фаворитами. У вісімнадцяти попередніх іграх між «Монако» та «Монпельє» у князівстві «Паладини» перемогли лише раз. Статистика та стиль не можуть брехати, тому «Монако» точно має бути ближчим до успіху. У «Монако» шестиматчева безпрограшна серія в рідних стінах і точно не з «Монпельє» вона припиниться. Передбачаю непросту, але перемогу господарів.

Ординар: Програш
Ліга 1
16:00/18 жов
«Монако» - «Монпельє»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Програми лояльності
Кешбек 3000 гривень від БК Marathonbet
Авторизуйтесь, щоб отримати бонус
Букмекерська контора Marathonbet пропонує новим клієнтам кешбек 10% від ставок за місяць. Максимальна сума, яку гравець може отримати у рамках даної пропозиції – 3000 гривень. Для участі в акції потрібно:
Всі бонуси Marathonbet
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0