Молдова – Україна: прогноз і ставка Олександра Золотогорського

19:00, 11 чер 2024
Постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів», головний редактор FootballHub, коментатор на телеканалі «2+2» Олександр Золотогорський склав прогноз на товариський матч Молдова – Україна.

Не варто надто засмучуватися поразці від Польщі. Все ж таки, це був експериментальний матч. І навіть добре, що він настільки підкреслив наші проблеми з організацією стандартів. Є час зробити висновки.

А от на Молдову, як не дивно, результат буде важливішим. Дивіться, гра з Німеччиною – емуляція протистояння з Бельгією та іншими топами. Це у нас станеться з 3 туру групового раунду. Польща в дечому схожа на Словаччину, зверніть увагу – в обох збірних багато гравців із Серії А.

А от гра з Молдовою – це пряма підготовка на Румунію. Так, суперник слабший. Але насправді, для останнього товариського матчу – це навіть добре. Тут важливо закінчити перемогою і в психологічному плані. А ще – краще награти позиційну гру в атаці.

Тому, якраз на цей матч я не чекаю захмарних експериментів. Буде достатньо основних гравців. І клас наших футболістів явно переважатиме.

Отже, цілком обґрунтованим і не дуже ризикованим стане прогноз на перемогу України з форою (-1) на коефіцієнті 1,72.

Ординар: Виграш
Товариський матч
19:00/11 чер
Молдова – Україна
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі