Молдова – Україна: прогноз і ставка Олександра Михайлюка

19:00, 11 чер 2024
Коментатор каналів Setanta Sports, автор Ютуб каналу «2по45» і постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів» Олександр Михайлюк підготував прогноз на товариський матч Молдова – Україна.

В такому матчі ми насамперед маємо перевірити не тих, хто вийде на стартову гру Євро проти Румунії, а найближчий резерв. Переконаний, що гратимуть в основному ті футболісти, які отримали мінімум ігрової практики в зустрічах проти Німеччини та Польщі. Хоча в нашої команди таких не дуже багато.

Плюс ігрова практика потрібна Луніну, Миколенку і, можливо, Судакову. Я такий роблю висновок ще й тому, що перед стартом чемпіонату Європи в нас є ще одне важливе завдання – не отримати непотрібних травм. Приклад Польщі показав, що в рамках одного матчу пошкодження можуть отримати одразу 3 футболісти.

Відтак, матч має пройти в спокійному руслі. Перевагу в рахунку ми маємо собі забезпечити ще в першому таймі, а в другому – цю перевагу збільшити. На те, що Україна виграє в першій частині зустрічі і загалом в матчі букмекерська контора Favbet пропонує коефіцієнт 2,30. Щасти Вам!!!

Ординар: Виграш
Товариський матч
19:00/11 чер
Молдова – Україна
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі