Молдова – Україна: прогноз і ставка Максима Кравця

19:00, 11 чер 2024
Прогнозист «Рейтингу Букмекерів», амбасадор Favbet і професійний букмекер Максим Кравець склав прогноз на товариський матч Молдова – Україна.

Завершальний матч у підготовці збірної України до Євро. І прогнозувати його дуже складно просто тому, що ми не розуміємо, який склад вийде і яке завдання на матч поставить Сергій Ребров. Із Німеччиною він тестував схему в три центральні захисники, яку є сенс використовувати проти топ-команд (із Бельгією та потенційно в плей-оф). Із Польщею ми побачили найближчий резерв (особливо в обороні), підсилений Миколенком, Судаковим та Довбиком.

Який склад буде на Молдову? Знову експерименти і перевірка найближчого резерву чи склад максимально наближений до того, який у наступний понеділок вийде проти Румунії? Я схиляюсь все ж до другого варіанта. Треба вже награвати основу. Але виникає питання – чи буде взагалі стояти завдання перемогти?

З одного боку очевидно, що перемогти хотілось б і самим гравцям, аби підійти до Євро в гарному настрої і без зайвого тиску. Адже якщо закінчити весь блок товарняків взагалі без перемог, то розмов про неготовність збірної буде чимало. З іншого боку, можливо, Реброву взагалі байдуже на ці розмови довкола збірної, і буде завдання просто сприймати цей матч як тренування, і головне не витратити зайвих сил і уникнути травм.

Втім, я все одно вважаю, що перемагати Молдову потрібно. Тим паче, коли Favbet дає на це доволі симпатичний коефіцієнт 1,56 (на інших сайтах менше, ніж 1,5), то варто спробувати.

Ліцензія на провадження діяльності з організації та проведення азартних ігор казино в мережі Інтернет від 20.04.2021 року, видана ТОВ «БК «ФАВБЕТ» на підставі Рішення КРАІЛ від 05.04.2021 року за №137 із змінами та Ліцензія на провадження діяльності з організації та проведення букмекерської діяльності від 28.12.2022 року, видана ТОВ «БК «ФАВБЕТ» на підставі Рішення КРАІЛ від 13.12.2022 року за № 433.

УЧАСТЬ В АЗАРТНИХ ІГРАХ МОЖЕ ВИКЛИКАТИ ІГРОВУ ЗАЛЕЖНІСТЬ. ДОТРИМУЙТЕСЯ ПРАВИЛ (ПРИНЦИПІВ) ВІДПОВІДАЛЬНОЇ ГРИ.

Ординар: Виграш
Товариський матч
19:00/11 чер
Молдова – Україна
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі