Молдова – Україна: прогноз і ставка Ігоря Бурбаса

19:00, 11 чер 2024
Відомий український журналіст-інсайдер і постійний експерт «Рейтингу Букмекерів» Ігор Бурбас склав прогноз на товариський матч Молдова – Україна.

У заключному спарингу перед Євро збірній України вже не потрібні експерименти. На супернику рівня Молдови вона має остаточно відточити усі свої напрацювання, щоб до стартової гри турніру бути максимально готовою. Це стосується як складу, так і тактики. У цьому в нас поки серйозний дисонанс.

Генеральна репетиція тим хороша, що за тиждень після цього у хлопців Реброва схожа за ментальністю збірна Румунії. Але це вже буде значно покращена копія молдован. Хоча і про останніх не можна говорити зневажливо. Наші південні сусіди дуже гідно провели останню кваліфікацію.

Але нам не під Молдову підлаштовуватись, нам на своє варто дивитись. Знову ж таки хочеться побачити контури ведення тієї гри, яку ми можемо і повинні демонструвати. І бажано аби вона була першим номером. Це вже має бути спаринг з підвищеною відповідальністю. І нехай без прямої вимоги демонструвати результат, але без якісної картини гри його і надалі не буде. А нам він потрібен.

Ординар: Програш
Товариський матч
19:00/11 чер
Молдова – Україна
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі