Молдова – Україна: прогноз і ставка | Час перемагати!

19:00, 11 чер 2024
Грає
Крайній товариський матч для збірної України перед стартом на Євро-2024. Була нічия, була поразка, тому настав час і для перемоги, щоб на позитивній ноті завершити підготовку до румунів. Граємо ординар із коефіцієнтом 1,91.

Два кардинально різні матчі провела збірна України. Проти Німеччини ми грали на утримання, використали нову тактичну схему, практично не дозволили супернику нічого створити вкрай загрозливого біля наших воріт. А проти Польщі Сергій Ребров усіх здивував вибором складу, що і призвело до купи помилок, недогравання при стандартах, банально до психологічного провалу стартових хвилин зустрічі.

Проти Молдови повинні вийти усі найсильнішій, час для експериментів вже позаду. Цей матч по суті стає генеральною репетицію до старту на Євро проти Румунії. Тому я більш ніж переконаний, що і Довбик, і Циганков, і Мудрик, і Лунін/Трубін, і Зінченко будуть грати відразу, буде мало замін, буде багато завдань від тренерського штабу, буде дисципліна позаду та у грі при стандартах.

Що стосується Молдови, то нашого суперника слід поважати, жодної недооцінки не повинно бути. У крайній грі вони обіграли Кіпр (3:2), а у своїй відбірковій групі на Євро шокували і Польшу (3:2), і чехам не пограли вдома (0:0). Тому сподіваюся, що «Жовто-сині» це візьмуть до уваги. Час перемагати, а краще – впевнено. Для ординару пропоную ставити на тріумф України з форою (-1) за коефіцієнт 1,91 від БК Favbet з шансом на розхід.

Ординар: Виграш
Товариський матч
19:00/11 чер
Молдова – Україна
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі