Молдова – Албанія: прогноз і ставки | «Гірські орли» сушитимуть гру

19:00, 17 лис 2023
Розбираємо протистояння у групі Е між четвертою та першою командами, в якому підопічні Сергія Клещенка намагатимуться зачепитися за історичну путівку на форум.

Перший день кваліфікації стартував із матчів, де фіксувалися вилучення (Азербайджан – Швеція й Болгарія – Угорщина), при цьому турнірної мотивації обидва поєдинки не мали. Наша майбутня зустріч навпроти, наштовхує на думку, що варто чекати агресивний, силовий футбол, в якому буде вкрай мало креативу попереду.

І Албанія, і Молдова вміють втягувати суперників у в’язкий футбол, тоді як якість позиційного нападу у того ж представника Південно-Східної Європи залишає бажати кращого. Грати першим номером колектив Клещенка не вміє і в той же час вибору у господарів особливого й немає.

Крайній поєдинок відбірного циклу між Албанією та Чехією завершився підсумковими 5-ма гірчичниками й вилученням у складі останніх. Тобто, в очній дуелі прямих конкурентів за путівку на форум вже бачимо підвищену емоційну складову.

Молдавани також додали в плані більш агресивнішого стилю гри. Шість матчів поспіль «сині» перебивають опонентів за порушеннями, при цьому окремо варто виділити домашні й гостьові зустрічі проти Польщі у відборі (25 фолів) і Швеції у товарняку (23 порушення). До слова, проти «Тре-Крунур» Молдова заробила червону картку при 7 ж/к, в той час як поляками на виїзді – 6 попереджень.

Господарям необхідно вигравати майбутню гру й розраховувати на успіх Польщі у домашньому протистоянні з Чехією, після чого в останньому турі можна грати внічию проти Соучека і компанії. Як бачимо шанси у молдаван є і боротися до останнього ансамбль Клещенка буде без варіантів, а з урахуванням всього вищесказаного з точки зору статистики карток, є всі підстави грати «ТБ» за ж/к, плюс не виключено й вилучення.

Ординар: Програш
Євро-2024. Кваліфікація. 9-й тур
19:00/17 лис
Молдова – Албанія
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Ординар: Програш
Євро-2024. Кваліфікація. 9-й тур
19:00/17 лис
Молдова – Албанія
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі