«Міннесота» — «Маямі»: прогноз та ставка. «Хіт» слабо розпочнуть матч

03:00, 25 лис 2021
У матчі регулярного сезону-2021/22 Національної баскетбольної асоціації «Міннесота Тімбервулвз» прийме «Маямі Хіт».

«Міннесота»

«Вовки» розійшлися не на жарт. Після невдалої серії з 8 поразок у 9 матчах «Міннесота» виграла вже чотири поспіль матчі, три з яких у рідних стінах. У чудовій формі трійця лідерів «Міннесоти», яка в середньому за матч набирає по 64 очки. З’явилася і регулярна допомога з лави запасних. Загалом, «вовки» зараз явно на куражі і напевно націлені на продовження серії домашніх перемог. До речі, в останніх чотирьох переможних зустрічах непогано команда діяла й у захисті, жодного разу не дозволивши суперникам набрати і ста очок, проте наступний опонент — один із лідерів Сходу, який також перебуває у дуже непоганій формі.

«Маямі»

«Хіт» заслужено перебувають серед топов Східної конференції, вигравши п’ять із останніх шести матчів. На виїзді флоридці перемогли у трьох із минулих чотирьох битв, але лише раз із початку сезону не зуміли набрати сто очок на чужому паркеті. У чудовому стані Джиммі Батлер, який в останній грі набрав 32 очки. Чудово з лави запасних виходить Тайлер Херро. Очікується серйозна битва Бена Адебайо та Карла-Ентоні Таунса. Букмекери загалом вважаю гостей фаворитами, але за нинішнього куражу «Міннесота» цілком може дати бій.

Прогноз

Коли всі три лідери «вовків» у строю та у відмінній формі, то в рідних стінах «Тімбервулвз» здатні зупинити будь-який колектив. «Маямі» гратиме другий матч за два дні, що є мінусом для гостей, тому в даному випадку варто ризикнути і звернути увагу на перемогу «вовків» за дуже пристойні 2,27. Проте ставка на перемогу «Міннесоти» у першій чверті з форою (0) за 1,99 здається ще більш привабливою, оскільки «вовки» вдома виграли 9 перших чвертей в 11 матчах, у тому числі останні п’ять, а «Хіт» на виїзді програли 7 разів в 11 зустрічах, у тому числі і в останніх трьох.

Ординар: Виграш
НБА. Регулярний сезон-2021/22
03:00/25 лис
«Міннесота» — «Маямі»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі