«Металіст» – «Зоря». Прогноз Максима Калиниченка

19:30, 22 лис 2015
Колишній півзахисник московського «Спартака», дніпропетровського «Дніпра» і збірної України, дворазовий переможець чемпіонату Росії, чвертьфіналіст ЧС-2006, а нині один з наставників молодіжної команди «Металіста» і експерт «Рейтингу Букмекерів» Максим Калиниченко зробив прогноз на матч «Металіст» – «Зоря» в 15 турі української Прем’єр-ліги. Зустріч відбудеться в неділю в Харкові. Наш експерт ставить на гостей.

Враховуючи всі процеси, що відбуваються з «Металістом», його шанс полягає в тому, що багато гравців «Зорі» їхали в збірну. Багато у неї зараз збірників. Хлопці тільки-тільки повернулися в команду, як слід підготуватися вони не зможуть. Весь кістяк, по суті, був у збірній. З іншого боку, всі вони тренувалися разом, не відпочивали. Але деяка розбалансованість все-таки буде. На цьому може зіграти «Металіст».

Але, якщо тверезо дивитися на речі, то «Зоря», звичайно, сильніше, і вона повинна перемагати. «Металіст» грає вдома, команда тренувалася в оптимальному складі, так що гостям просто не буде. «Металіст» буде впиратися. Можуть бути сюрпризи. Але я все-таки ставлю на чисту перемогу «Зорі». У першому колі зіграли 0:0, але тоді «Металіст» був іншим, тоді був тільки старт сезону. Не дуже розумію, в якому стані зараз «Металіст». Але за всіма параметрами «Зоря» сильніше. Вона вгорі таблиці, «Металіст» внизу. Звичайно, я буду радий, якщо «Металіст» не програє, але в даному випадку я виступаю в ролі прогнозиста. Так що ставлю на «Зорю».

Ординар: Виграш
УПЛ
19:30/22 лис
«Металіст» - «Зоря»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі