Медісон Бренгл – Лорен Девіс: прогноз і ставка Ярослава Перканюка

14:30, 28 чер 2022
Професійний гандикапер, експерт «Рейтингу Букмекерів» Ярослав Перканюк дав прогноз на матч Вімблдону Медісон Бренгл – Лорен Девіс.

Медісон Бренгл

Бренгл уже 9-й сезон поспіль впевнено тримається у топ-100 рейтингу. Американка багато часу проводить на домашніх ITF-турнірах, де легко виступає у фінальних стадіях, веде боротьбу за титули і набирає рейтингові очки. На WTA-змаганнях Медісон виступає вкрай невдало і здебільшого залишається на ранніх стадіях, особливо на ТВШ та Прем’єрах.

Бренгл діє кортом по ситуації. Особливо впевнено американка почувається у грі другим номером. Медісон використовує всі можливі підкрутки м’яча, різані, слайси та вкорочені удари, щоб змусити суперниць помилитися чи перехопити ініціативу. Бренгл майстерно відіграє біля сітки. Але американка погано подає, тому часто програє свої гейма. Медісон залежить від ігрової практики.

Лорен Девіс

Від Девіса важко чекати на корті чогось конкретного. На одному турнірі американка діє на високому рівні, потім наступного тижня важко перебиває м’яч через сітку і програє з розгромом. Щось подібне продовжується з Лорен протягом усієї кар’єри. Цього сезону тенісистка вже втратила місце у топ-100, бо їздить з турніру на турнір і поступається у перших колах.

Девіс відрізняється працездатністю, вона біжить за всіма м’ячами, впевнено відіграє і в обороні, і в атаці і не має явних слабких сторін, крім подачі. Лорен стабільніше виступає на швидких кортах.

Розбір поєдинку

Від матчу Бренгл – Девіс не варто очікувати нічого іншого, окрім великої кількості брейків. Обидві дівчата нестабільно відіграють на своїх геймах, а навпаки, впевненіше діють на прийомі. Достатньо взяти їхні особисті зустрічі, де у кожному поєдинку було близько 10 брейків.

Ординар: Програш
Вімблдон
14:30/28 чер
Медісон Бренгл - Лорен Девіс
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Ординар: Виграш
Вімблдон
14:30/28 чер
Медісон Бренгл - Лорен Девіс
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Програми лояльності
Бонус до 5% на експреси від БК Tennisi
Букмекерська контора Tennisi пропонує гравцям бонус за переможні експреси. Його сума залежіть від кількості включених ставок:
7
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі