Маттео Берреттіні – Гаель Монфіс. Прогноз і ставка Ганни Чакветадзе

20:30, 04 вер 2019
Екс-п’ята ракетка світу, коментатор телеканалів Eurosport, експерт «Рейтингу Букмекерів» Ганна Чакветадзе зробила прогноз на матч Маттео Берреттіні – Гаель Монфіс в чвертьфіналі US Open, який проходить в Нью-Йорку. Поєдинок відбудеться в середу, 4 вересня. Наш експерт вважає, що в майбутньому матчі італієць візьме мінімум 2 сети.

Дуже високий рівень гри показав Маттео Берреттіні в грі з Андрієм Рубльовим. Італієць постійно атакував, грав дуже потужно. М’яч після його ударів летів з неймовірною швидкістю. Чесно кажучи, хотілося більш серйозної боротьби. Але італієць толком не дав супернику зробити цього. Берреттіні добре подавав і агресивно грав і праворуч, і ліворуч. Видно, що він упевнений в собі і може показувати високий рівень уппродовж усього матчу.

Але і Монфіс зараз на куражі. Але потрібно відзначити, що йому дуже пощастило з жеребом. Єдиний суперник, який міг доставити йому проблеми, це Денис Шаповалов. Він їх і доставив, програвши в п’яти сетах. В інших випадках француз отримував дуже легких опонентів. Грати з Андухаром в четвертому колі US Open – це казка.

Тому, я думаю, що Берреттіні, граючи в своїй атакувальній манері, жорстко пробиваючи, постійно нагнітаючи темп, може бути небезпечний для Монфіса. Не виключаю, що він і виграти здатний. Тому припущу, що італієць мінімум два сети візьме.

Ординар: Виграш
US Open - 2019. Чвертьфінал
20:30/4 вер
Маттео Берреттіні - Гаель Монфіс
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0