Марина Стакушич – Юлія Стародубцева: прогноз і ставка Ярослава Перканюка

16:30, 24 тра 2024
Професійний гандикапер, експерт «Рейтингу Букмекерів» Ярослав Перканюк підготував прогноз на матч Ролан Гаррос, де між собою зіграють Марина Стакушич – Юлія Стародубцева.

Марина Стакушич

Стакушич лише 19 років, але вона вже провела на професійному рівні три сезони. В останні два роки прогрес у грі канадки більш ніж помітний. У 2023 році Марина безвилазно грала на ITF, де виграла три престижні титули. Цього сезону тенісистка поки що без трофеїв, але вона почала проводити час на змаганнях категорії WTA, де неодноразово проходила кваліфікацію. Стакушич виділяється різноплановою грою, варіативною подачею та бійцівським характером. Але фізична форма Марини залишає бажати кращого, тому вона впевненіше виступає на швидких кортах, де уникає затяжних розіграшів. На повільному ґрунті канадка швидко втомлюється, через що часто невиправдано ризикує і багато помиляється.

Юлія Стародубцева

Стародубцева нашуміла на ITF, де домінує останні два сезони. Але українці вкрай необхідно набиратися досвіду виступів на більш серйозному рівні. Цього року Юлія їздить на WTA-турніри, але результатів немає, незважаючи на прогрес у грі. Пов’язано це з тим, що тенісистка часто перегорає ще в роздягальні, і не знає, як справляється з тиском. Приміром, узяти нещодавній матч із Корне, яку Стародубцева може і перебігати на задній лінії, і задавити атакувальним потенціалом. Тільки нічого з цього не сталося, оскільки Юлія вийшла на корт затиснутою, серіями помилялася і в якийсь момент навіть перестала боротися. У цьому сезоні українці під силу дебютувати в топ-100.

Розбір поєдинку

Стародубцева на голову сильніша за Стакушич на ґрунті. Усе просто, Юлія буде раз по раз нав’язувати затяжні обміни ударами, провокуючи суперницю на ризик. Марині не залишиться нічого іншого, окрім як вкладатися в кожен удар, а це означає, що помилок від канадки буде більш ніж достатньо.

Ординар: Виграш
Ролан Гаррос
16:30/24 тра
Марина Стакушич - Юлія Стародубцева
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі