Марта Костюк – Коко Гауфф: прогноз і ставки Ярослава Перканюка

20:00, 19 кві 2024
Професійний гандикапер, експерт «Рейтингу Букмекерів» Ярослав Перканюк підготував прогноз на матч WTA Штутгарт, де між собою зіграють Марта Костюк – Коко Гауфф.

Марта Костюк

У 2024 році Костюк не лише покращила результати, а й діє на корті в зовсім іншій манері. Українка більше не намагається з будь-яких позицій лише атакувати, вона почала відіграват надійніше, навіть у комбінаційній манері, коли використовує парашути під задню лінію. Марта продовжує спроби урізноманітнити свою гру, в останніх матчах часто підключає виходи до сітки. Але з цим ігровим аспектом у Костюк все погано, вона погано опрацьовує м’яч і помиляється навіть із найпростіших позицій. І в цьому немає нічого дивного, враховуючи, що українка не грає в парі. Останні результати дозволили Марті дебютувати на 27-му рядку рейтингу WTA-туру.

Коко Гауфф

У 20 років Гауфф домоглася неймовірних досягнень у тенісі. Американка здобула перемогу на «Великому шлемі», виграла кілька WTA-турнірів і посідає 3-й рядок рейтингу. Тривалий час тенісистка демонструвала зразкову стабільність, вона здобувала перемоги на класі та рідко поступалася в перших раундах турнірів. Але у 2024 році сталося те, чого Коко вдавалося тривалий час уникати – спад. У Гауфф не тільки погіршилися результати, а й не проходять фірмові удари та комбінації. Особливо все погано з подачею, яка раніше допомагала робити різницю на корті. На останніх турнірах Коко не демонструє нічого, крім величезної кількості помилок.

Розбір поєдинку

Якщо Костюк відмовиться від виходів до сітки, вона має всі шанси перемогти 3-тю ракетку Гауфф. Коко не відчуває м’яч, вона розгублено виглядає на корті та не контролює свої емоції. Але навіть у такій формі американка небезпечна і в будь-який момент може додати. Тому пропоную звернути увагу на брейки, адже і Костюк, і Гауфф серіями припускаються подвійних помилок.

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Ординар: Виграш
WTA Штутгарт
20:00/19 кві
Марта Костюк - Коко Гауфф
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Ординар: Виграш
WTA Штутгарт
20:00/19 кві
Марта Костюк - Коко Гауфф
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі