«Марсель» – «Шахтар»: прогноз і ставка В’ячеслава Заховайла

22:00, 22 лют 2024
Постійний експерт «Рейтингу Букмекерів», відомий футбольний менеджер та агент В’ячеслав Заховайло склав прогноз на матч-відповідь 1/16 фіналу Ліги Європи «Марсель» – «Шахтар».

«Марсель» грає вдома, де не програв цього сезону ще жодної гри. «Велодром», трибуни, зміна тренера – все це на користь господарів.

Все ж, перший матч продемонстрував, що наразі «Марсель» перебуває не в оптимальній формі. Це помітно і по результатам в Лізі 1 у 2024 році, і по миттєвій зміні тренера, якому доведеться також непросто, адже він поки не мав вдосталь часу познайомитись із командою. Та мотивації гравцям «Марселя» це повинно додати – усі захочуть себе показати перед Гассе.

Що стосується «Шахтаря», то ще у першій грі такий «Марсель» вони повинні були дотискати. Але той факт, що вони були у ролі наздоганяючих цьому завадив. Помітно, що гравцям «Гірників» бракує ігрового тонусу, вони лише повернулися до офіційних ігор, з кожною наступною грою цей тонус має додаватися.

Чи може «Шахтар» пройти такого суперника? Може, усі передумови для цього присутні. Єдине, що у перехідних фазах та у завершенні «Шахтар» трішки не попадає, тобто – не завершує справу до кінця. У першій грі позиційних атак було не так багато, більше контрвипадів малими силами. Зі сторони склалося враження, що «Шахтар» поки не впевнений у своїх силах на 100%. Не усі гравці активно підключалися, не всі ресурси використовували.

На «Велодромі» я очікую напружений двобій. Не думаю, що «Марсель» зможе «стрибнути вище своєї голови», як кажуть. Я очікую нічийний результат. Складно сказати, хто пройде далі, адже після 2:2 все розпочинається заново, з чистого аркуша, гол на виїзді вже ролі не грає. Тому повторно ставлю на нічию і у Франції.

Конкурс до матчу «Марсель» – «‎Шахтар»: 1000 грн на карту!

Ординар: Програш
Ліга Європи. 1/16 фіналу. Матч-відповідь. Перший матч (2-2)
22:00/22 лют
«Марсель» – «Шахтар»
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі