Марк-Андреа Хуслер – Ллойд Гарріс: прогноз і ставки Ярослава Перканюка

14:30, 05 чер 2024
Професійний гандикапер, експерт «Рейтингу Букмекерів» Ярослав Перканюк підготував прогноз на матч ATP Сурбітон, де між собою зіграють Марк-Андреа Хуслер – Ллойд Гарріс.

Марк-Андреа Хуслер

У 2022 році Хуслер здобув несподівану перемогу на турнірі категорії ATP, окрім цього, виграв ще два челленджери. Це дало змогу швейцарцю дебютувати на 56-му рядку рейтингу ATP-туру. Здавалося, з таким рівнем гри він зможе і далі боротися за титули на високому рівні, але нічого подібного не сталося. Марк-Андреа настільки ж швидко збавив у грі, як і додав. Наразі тенісист наближається до вильоту в топ-300 рейтингу, нічого не показуючи на турнірах. Хуслер виділяється гарматною подачею, але цього недостатньо. У швейцарця нічого не виходить ні на прийомі, ні на задній лінії. Він серіями припускається невимушених помилок, через що програє навіть явним аутсайдерам.

Ллойд Гарріс

Потенціал у Гарріса неймовірний, навіть зараз, коли йому вже 27 років. Останні три роки представник Південної Африки бореться з постійними травмами, тому мінімум часу проводить у турі. Якщо врахувати, що Ллойд вкрай залежний від ігрової практики, то це серйозна проблема. Очікувано, що в подібній ситуації він із 31-го рядка перемістився в топ-200. Гарріс має одну з найпотужніших подач у турі, але при цьому південноафриканець конкурентоспроможний на задній лінії. На швидких покриттях Ллойд частий гість біля сітки, де здатний обробляти найскладніші м’ячі. Але Гарріс – психологічно нестабільний гравець, який часто втрачає концентрацію.

Розбір поєдинку

Обидва гравці діють від подачі, з постійними виходами до сітки. І Хуслер, і Гарріс часто мають проблеми на прийомі, припускаючись багато помилок. Якщо враховувати, що це трав’яні корти, де відскоку практично немає, є всі шанси побачити тривалий матч.

Ординар: Виграш
ATP Сурбітон
14:30/5 чер
Марк-Андреа Хуслер - Ллойд Гарріс
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Ординар: Виграш
ATP Сурбітон
14:30/5 чер
Марк-Андреа Хуслер - Ллойд Гарріс
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі