Марія Саккарі – Ангеліна Калініна: прогноз і ставка Ярослава Перканюка

12:00, 12 тра 2024
Професійний гандикапер, експерт «Рейтингу Букмекерів» Ярослав Перканюк підготував прогноз на матч WTA Рим, де між собою зіграють Марія Саккарі – Ангеліна Калініна.

Марія Саккарі

Саккарі четвертий сезон тримається в десятці найкращих тенісисток світу. Попри це досягнення представниця Греції не входить до числа лідерів туру. Причина у відсутності перемог на високому рівні, тільки-но Марія приїжджає на Прем’єри або «Великі шлеми», вона в кращому разі зупиняється у фінальних стадіях. Донедавна тенісистці належав рекорд за кількістю поразок у фіналах. Цього сезону в Саккарі відсутні результати, вона лише кілька разів опинялася у фінальних етапах невеликих турнірів, решту часу серіями сенсаційно програвала на ранніх стадіях. Марія й далі тримається в топ-10, але попереду захист великої кількості очок.

Ангеліна Калініна

Минулого сезону Калініній вдалося створити низку сенсацій на великих турнірах. Чого тільки вартий фінал Прем’єра в Римі, який став дебютним на такому рівні. На своєму шляху українка обіграла фавориток на титул, але доставити проблем Рибакіній не вистачило сил. Подібний успіх став проблемою для Ангеліни, оскільки фізичні проблеми в найважливішому матчі в кар’єрі психологічно підкосили тенісистку. По сьогоднішній день Калініна перебуває в пошуках свого ігрового ритму. Попереду у Калініної захист очок, якщо вона не впорається, то може розгубити багато позицій у рейтингу.

Розбір поєдинку

Обидві тенісистки далекі від оптимальної форми і діють на корті з постійними перепадами. Калініна ніколи не виділялася потужною, або ж надійною подачею, але останнім часом вона стала занадто часто невиправдано ризикувати на другому м’ячі, через що багато допускає подвійних. Не думаю, що в майбутній зустрічі Ангеліна раптово додасть на другому м’ячі.

Ординар: Програш
WTA Рим
12:00/12 тра
Марія Саккарі - Ангеліна Калініна
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі