Марія Лурдес Карле – Аранча Рус: прогноз і ставка Ярослава Перканюка

13:30, 21 тра 2024
Професійний гандикапер, експерт «Рейтингу Букмекерів» Ярослав Перканюк підготував прогноз на матч Ролан Гаррос, де між собою зіграють Марія Лурдес Карле – Аранча Рус.

Марія Лурдес Карле

2024 рік – найкращий у кар’єрі Карле. Аргентинка дебютувала в топ-100 рейтингу, все завдяки перемозі на челленджері. Останні місяці Марія проводить на невеликих ґрунтових WTA-турнірах, де вже неодноразово виступала у фінальних стадіях, попри відсутність досвіду. Карле – яскрава представниця аргентинської школи тенісу. Вона конкурентоспроможна лише на профільному ґрунті, де проводить увесь ігровий час. У розіграшах Марія відіграє другим номером, вона накручує м’ячі, намагається втягнути суперниць у затяжні обміни ударами і вичікує помилок. Тенісистка не вміє брати на себе ініціативу та диктувати хід матчів. Варто відзначити й відсутність подачі, вона тільки вводить м’яч у корт.

Аранча Рус

Рус залишається тенісисткою куражу. Коли у неї все виходить, вона і потужно подає, і нав’язує свій темп у розіграшах, обігруючи іменитих тенісисток. Але проблема в тому, що Аранча не здатна на одному рівні виступати на дистанції. Ба більше, часто тенісистці важко навіть два сети провести без перепадів. Цього сезону Рус тримається в топ-50, але більшість рейтингових очок тенісистка минулого сезону набрала на ITF. Зараз вона намагається все перекрити результатами на WTA, але вони відсутні. В останніх матчах нідерландка продемонструвала свою слабкість, їй вкрай важко протистояти монотонній грі, коли суперниці стабільно діють у розіграшах, але при цьому не дають Рус атакувати.

Розбір поєдинку

І Рус, і Карле свою найкращу гру показують на ґрунті. Обидві дівчини в оптимальній формі, тому можна не сумніватися, що матч пройде в боротьбі. Варто очікувати багато брейків, але лінія відсутня. Хочеться відзначити подачу Карле, вона лише вводить м’яч у корті. Тому говорити про ейси у виконанні аргентинки не доводиться.

Конкурс до фіналу Ліги Європи «Аталанта» – «Баєр»: 1000 грн на карту!

Ординар: Програш
Ролан Гаррос
13:30/21 тра
Марія Лурдес Карле - Аранча Рус
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі