Максим Крессі – Бейбіт Жукаєв: прогноз і ставки Ярослава Перканюка

13:30, 04 чер 2024
Професійний гандикапер, експерт «Рейтингу Букмекерів» Ярослав Перканюк підготував прогноз на матч ATP Сурбітон, де між собою зіграють Максим Крессі – Бейбіт Жукаєв.

Максим Крессі

Крессі виділяється на тлі інших гравців. Американець прихильник давно забутого ігрового стилю «serve and volley». Тенісист виходить до сітки після кожного удару та подачі. Максим один із небагатьох тенісистів, які другим м’ячем подають, як першим. Це одна з головних причин, чому мало не в кожному поєдинку він допускає по 10 і більше подвійних помилок. Подача – ключовий аспект у грі Крессі, на задній лінії американець ледве перебиває м’яч через сітку, тому всіма доступними способами скорочує розіграші. Ще кілька років тому подібний ігровий стиль приносив Максиму дивіденди у вигляді потрапляння в топ-30 рейтингу. Чого не можна сказати зараз, оскільки у Крессі тривалий спад, через що він зовсім за крок від вильоту в топ-300.

Бейбіт Жукаєв

Прогрес Жукаєва не можна назвати стрімким, але з кожним сезоном тенісист додає, і це відображається на його становищі в рейтингу. Минулого сезону Бейбіт виграв перший челленджер, завдяки чому дебютував у топ-200 рейтингу. Наразі казах має можливість їздити по великим змаганням та набиратися досвіду виступів. Якщо ще нещодавно Жукаєв демонстрував повну залежність від подачі, то тепер він здатен набирати очки й у в’язких розіграшах на задній лінії. Це дозволило Бейбіту значно поліпшити результати.

Розбір поєдинку

Це перший трав’яний турнір у сезоні (категорії «Челленджер»). Зустрічаються два класичні «подавани», у яких перший м’яч летить зі швидкістю понад 220 км. Обидва тенісисти постійно виходять до сітки і рідко зазнають труднощів на своїх геймах. Є всі передумови побачити класичний трав’яний поєдинок, де гравці діятимуть від подачі і легко виграватимуть свої гейми, чекаючи тай-брейків.

Ординар: Програш
ATP Сурбітон
13:30/4 чер
Максим Крессі - Бейбіт Жукаєв
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Ординар: Програш
ATP Сурбітон
13:30/4 чер
Максим Крессі - Бейбіт Жукаєв
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Ординар: Виграш
ATP Сурбітон
13:30/4 чер
Максим Крессі - Бейбіт Жукаєв
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі