Максим Крессі – Андреа Пеллегріно: прогноз і ставка Ярослава Перканюка

13:00, 21 тра 2024
Професійний гандикапер, експерт «Рейтингу Букмекерів» Ярослав Перканюк підготував прогноз на матч Ролан Гаррос, де між собою зіграють Максим Крессі – Андреа Пеллегріно.

Максим Крессі

У 2022 році Крессі був у топ-35 рейтингу ATP-туру. Американець виграв дебютний титул на рівні ATP, давав бій іменитим гравцям і виступав у фінальних стадіях великих турнірів. У той момент Максим заявив, що тепер готовий до дебюту в топ-10. Але прогрес тенісиста зупинився рівно в той момент, коли йому прийшов час захищати рейтингові очки. Крессі зіткнувся з тиском та спадом, у результаті повернувся туди, звідки починав – на челленджери.

Максим має гарматну подачу, одну з найкращих у турі. Тільки проблема американця в другому м’ячі, на якому він невиправдано ризикує, подаючи під 190 км, тим самим допускаючи багато подвійних. Чи не в кожному поєдинку можна побачити близько 10 подвійних від Крессі. На задній лінії та на прийомі тенісист намагається з першого удару захопити ініціативу та вибігти до сітки.

Андреа Пеллегріно

Останні три сезони Пеллегріно провів на челленджерах і в топ-200. Претендувати на щось більше тенісистові буде непросто з огляду на його залежність від ґрунтових турнірів, де він проводить увесь ігровий час. Андреа має подачу під 200 км, він упевнено почувається біля сітки і на своїх геймах діє в атакувальній манері. Здавалося, це все те, що потрібно для результатів на швидких покриттях, але ні. Італієць ніяк не може адаптуватися до швидкого та низького відскоку м’яча, при цьому він надто обережний на прийомі, через це важко даються брейкпоінти. Незважаючи на те, що йому лише 27 років, здається, Пеллегріно вже вперся в стелю.

Розбір поєдинку

Крессі приїхав у кваліфікацію за банківським чеком. Він не провів на ґрунті жодного матчу в цьому сезоні, окрім цього, йде на серії із семи поразок на ґрунті, яка триває кілька років. За рахунок подачі Максим триматиметься в матчі, але щойно підуть подвійні, Пеллегріно цим користуватиметься. На ґрунті Андреа на голову сильніша за суперника в усіх ігрових аспектах. Цього буде достатньо для перемоги.

Конкурс до фіналу Ліги Європи «Аталанта» – «Баєр»: 1000 грн на карту!

Ординар: Виграш
Ролан Гаррос
13:00/21 тра
Максим Крессі - Андреа Пеллегріно
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі