«Лутон» – «Арсенал»: прогноз і ставка Ігоря Бурбаса

22:15, 05 гру 2023
Відомий український журналіст-інсайдер і постійний експерт «Рейтингу Букмекерів» Ігор Бурбас склав прогноз на матч англійської Прем’єр-ліги «Лутон» – «Арсенал».

В найближчому матчі «Арсеналу», здається, можна трішки розслабитись. Адже, на перший погляд, в нього цілком прохідний суперник, який є одним з найгірших в сезоні. «Лутон» жодного разу ще не зіграв на нуль, пропускаючи в середньому по 2 за поєдинок. Плюс він майже не тримає в себе мʼяч і завжди вимушений плясати під дудку суперника.

Забиває «Лутон» вкрай мало і за відсотком володіння він напевно найгірший в АПЛ. Але в нього інша тактика ведення гри, від якої не так давно постраждав «Ліверпуль». Недооцінка і недостатнє вивчення призвело до втрати очок. «Канонірам», думаю, це не загрожує, оскільки вони вміло уникають непотрібних підніжок від аутсайдерів.

«Арсенал» краще пристосований до матчів кожні 3-4 дні і по його виступах навіть не видно втоми. Навпаки – будь-яка гра, а особливо якщо відшліфована, вона завжди ліпше за планове тренування. Тому мої очікування – спокійна перемога гостей на класі.

Ординар: Програш
АПЛ. 15-й тур
22:15/5 гру
«Лутон» – «Арсенал»
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі