«Лаціо» – «Ювентус». Прогноз Максима Гіленка

21:45/04 гру '15

Чемпіонат Італії продовжує радувати топовими матчами у будні. У понеділок грали «Наполі» та «Інтер», у п’ятницю «Лаціо» прийматиме «Ювентус». У експерта «Рейтингу Букмекерів» є думка щодо підсумку цього поєдинку.

Золотий і бронзовий призери минулого чемпіонату цей сезон розпочали по-різному. «Ювентус» ніяк не міг побудувати гру після літніх втрат Тевеса, Відаля та Пірло (а ще довго не грав травмований Маркізіо). Втім, зараз скоріше можна говорити про одужання «Старої Синьйори». Підопічні Аллегрі достроково вийшли з групи у Лізі чемпіонів, а у серії А в останніх 6-и турах набрали 15 очок.

Натомість «Лаціо» розпочав непогано, після дев’яти турів маючи 18 очок. Але після гри з «Торіно» наприкінці жовтня команда Стефано Піолі вступила у смугу невдач. Чотири поразки у п’яти останніх турах, причому кожну з них можна охарактеризувати як безвільну.

Я думаю, у п’ятницю невдала серія «Лаціо» і, відповідно, переможна серія «Ювентуса» продовжаться. Тим більше, римляни не розраховують на травмованих де Врея і Луліча. Чисту перемогу «Юве» William Hill оцінив коефіцієнтом 2.25.

Ординар: Виграш
«Лаціо» - «Ювентус»
04.12.2015 21:45 ЕЕТ
Серія А
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Дати свій прогноз
Повторити ставку!
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0