«Ланс» – «Ніцца»: прогноз і ставка Максима Гіленка

22:00, 16 бер 2024
Постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів», ведучий ютуб ток-шоу про український футбол «ТаТоТаке» та автор ютуб-каналу ua-football Максим Гіленко поділився думкою про матч Ліги 1 «Ланс» – «Ніцца».

Якщо комусь здається, що історія «Жирони» переживає стрімкий крах, рекомендую подивитися на результати Ніцци. Її казка закінчується якось дуже стрімко і безславно: 2 очки у шести матчах, один із найгірших темпів у всій лізі.

Найцікавіше, що в атаці «орли» грають не гірше, ніж на піку: забили «цілих» чотири голи в цих шести матчах. Забивали дуже мало вони й раніше: за весь сезон 24 голи у 25 матчах. Оборона перестала грати на рівні «перше місце в Європі», й цього вистачило, щоб полетіти у прірву.

Команда повністю залежала від нескінченних нулів на табло, а таке складно протримати навіть один повний сезон. Спочатку Данте отримав червону картку, команда страждала за його відсутності, а тепер і після його повернення «орли» пропускають, скажімо так, чимало.

На тлі цього «Ланс», який пробивається крізь нові та нові верстви таблиці, виглядає просто командою іншого класу. На старті сезону, коли «криваво-золоті» грали в Лізі чемпіонів, їх з «Ніццею» розділяли до 17 рядків у турнірній таблиці – але нещодавно «Ланс» їх обійшов. Зараз, коли одна команда набирає, а друга летить униз, саме час ставити на першу.

Ординар: Програш
Ліга 1. 26-й тур
22:00/16 бер
«Ланс» – «Ніцца»
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі