Кубок Європи ФІБА. «Хімік» — «Енергія». Прогноз Олександра Прошути

18:00, 24 лют 2016

Олександр Прошута, авторитетний баскетбольний журналіст та головний редактор сайту «Планета Баскетбол» дає свій прогноз на другий матч чемпіона України, БК «Хімік», в плей-оф Кубку Європи FIBA.

Реабілітуватися за поразку в Румунії та зберегти шанси на прохід до чвертьфінальної стадії змагання – таким сьогодні буде завдання для чинного чемпіона України, «Хіміка». Хлопці з міста Южне вдруге зустрінуться з «Енергією» та мають лише перемагати, щоб продовжити серію.

Минулого тижня команда Олега Юшкіна поступилася в Румунії з рахунком 71:77, проваливши другу половину зустрічі. «Хімік» мав 10 очок переваги, фактично контролював хід зустрічі, але потім щось в грі українців розладилося.

Матч проти київського «Динамо» в чемпіонаті України довів, що «Хімік» отямився. Коли ситуація стала вогненебезпечною, «Їжаки» зіграли як справжні чемпіони. Тепер завдання для «біло-зелених» — зберегти цей запал, відновитися фізично та видати ще один якісний матч.

«Енергія» їде в Україну на тлі величезних проблем. Після першої зустрічі баскетболісти з Румунії вирішили бойкотувати тренування через заборгованість по зарплатні. У суботу в черговому матчі національної ліги «Енергія» змушена була грати дублюючим складом — «основа» на гру виходити відмовилась. За інформацією ЗМІ, менеджмент клубу таки вмовив основних гравців полетіти до України, але румуни не зможуть розраховувати на двох ключових гравців передньої лінії — центрових Калістуса Езіукву та Адріана Гутоайя. Нагадаємо, саме фронт-корт «Жовтих» став значним фактором їх перемоги в першій грі.

Букмекери цей момент прекрасно розуміють: «Хімік» — фаворит зустрічі, причому з дуже суттєвою форою. Фора в цьому випадку мене трошки відлякує, тому що команда Юшкіна: а) не має запасу міцності; б) може елементарно зекономити сили (за надійної переваги в рахунку) перед третім матчем та «Фіналом чотирьох» Кубку України. Але не вірити в «Хімік» немає жодних підстав, особливо на тлі проблем «Енергії».

Тому я оберу дві ставки. Перша — перемога «Хіміка» з форою в першій половині зустрічі. Мені здається, що чемпіони України почнуть з місця в кар’єр, намагатимуться забезпечити собі перемогу як можна швидше. Команда з Румунії ж не тренувалася майже тиждень, а в таких випадках входити в гру дуже важко. William Hill пропонує нам фору в 7 очок — на мій погляд, адекватно.

Другий варіант —«Хімік» заб’є більше 81,5 очка. Вдома «Їжаки» атакують добре, румуни не виділяються захистом, не буду одразу двох гравців передньої лінії. Все в руках команди Юшкіна. Знову орієнтуємося на William Hill.

Ординар: Виграш
Кубок Європи ФІБА
18:00/24 лют
«Хімік» — «Енергія»
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Ординар: Програш
Кубок Європи ФІБА
18:00/24 лют
«Хімік» — «Енергія»
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0