Кубок чемпіонів з регбі. «Бордо-Бегль» – «Клермон». Прогноз Вадима Скічка

21:45/08 січ '16

Журналіст «2+2», експерт «Рейтинга Букмекерів» Вадим Скічко поділився прогнозом на матч Кубку чемпіонів з регбі, в якому «Бордо-Бегль» приймає «Клермон».

П’ятниця дарує нам зустріч двох висококласних французьких команд у регбійному кубку чемпіонів. «Бордо-Бегль» приймає «Клермон». Цього сезону вони вже грали у рамках французької першості «Топ14» і тоді було зафіксовано нічию 26:26! Навряд чи нічия станеться знову, але варто зазначити, що «Бордо» прекрасно грає вдома, де у семи попередніх зустрічах було здобуто шість перемог. У турнірці «Топ14» «Клермон» другий, а «Бордо-Бегль» п’ятий, але статистика у них подібна. 7 перемог, нічия (саме та, між собою) та 4 поразки. Разом з тим – «Клермон» випереджає свого суперника аж на п’ять очок, а це означає, що «Вулкани» атакують ліпше за свого конкурента та заробляють бонусні очки. У групі єврокубка «Клермон» теж вищий від земляків – 2 місце проти 4 та 10 очок проти 6. Минулих вихідних «Бордо-Бегль» зустрічався з лідером французького чемпіонату «Расінг-Метро 92». «Жирондинці» навіть виграли перший тайм, але врешті-решт поступилися столичній команді 23:18.

Натомість «Клермон» на виїзді легко здолав головного аутсайдера першості «Аген» – 16:33. Годі й порівнювати складність матчів чемпіонату напередодні гри єврокубка. Це аргумент на користь гостей. Ще один плюс для «Клермона» – 14 замін у складі «Бордо»! Ніхто з тих, хто протистояв «Расінг Метро», крім Фелікса Ле Бурі, не зіграє у матчі кубка чемпіонів. Зокрема й  скрам-халф Баптіс Серін, лідер «Бордо» за очками у «Топ14». Тобто склад господарів ослаблений. У «Клермона» з цим усе гаразд – головні гравці атаки, фланг Девід Стреттл та флай-хав Каміль Лопес, почнуть з перших хвилин. «Клермон» прагне потрапити до плей-оф і він намагатиметься наблизитися до цього у Бордо. Нехай господарі у єврокубку не програвали більше ніж у 5  очок, ризикну передбачити, що через важкий матч на вихідних і ослаблений склад вони не зможуть чинити гідний опір «Клермону».

Тому зіграймо «Перемога «Клермона» з форою -3» за 1,91 на William Hill. А ще можна додати ставку на спробу. Фланг «Жовтої армії» з Клермона Девід Стреттл відпочивав у попередній грі з «Агеном», тож він фізично готовий до гри єврокубка. Додаймо сюди спробу у грі з «Ексетером» і дві з «Оспрейс» та зрозуміємо, що у кубку чемпіонів він не робив спроби лише з однією командою – «Бордо-Бегль». Слушна нагода надолужити, еге ж? «Клермон» буде атакувати, адже саме гості вважаються фаворитом, додаймо сюди ослабленість складу «Жирондинців» і можемо спробувати ризикнути. «Спробу Девіда Стреттла» William Hill оцінює у 3,5. Пристойно! Беремо і вболіваємо за англійця у двобої французьких команд.

Ординар: Виграш
«Бордо-Бегль» - «Клермон»
08.01.2016 21:45 ЕЕТ
Кубок чемпіонів з регбі
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Дати свій прогноз
Повторити ставку!
Ординар: Програш
«Бордо-Бегль» - «Клермон»
08.01.2016 21:45 ЕЕТ
Кубок чемпіонів з регбі
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Дати свій прогноз
Повторити ставку!
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0