Кубок африканських націй 2023: прогноз і ставка Максима Гіленка

22:00, 11 лют 2024
Постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів», ведучий ютуб ток-шоу про український футбол «ТаТоТаке» та автор ютуб-каналу ua-football Максим Гіленко поділився думкою про переможця турніру Кубка африканських націй 2023.

Кубок Африки, звичайно, гарний приклад турніру, на який краще не ставити ніколи, якщо не хочеш втратити гроші – але лише до певної пори.

Сенегал, Алжир, Камерун, Кот-д’Івуар, Нігерія – останні чемпіони турніру відносяться до найвужчого кола фаворитів, які букмекерами називалися якщо не першими, то другими-третіми. До цього була несподівана, але не більше, перемога Замбії (далеко не Греція-2004 – це була дуже серйозна, вишколена команда від Кеші) – а до цього «правління» Єгипту, який три Кубки поспіль і близько нікого до себе не підпускав.

Одна справа ранні вильоти Марокко, Сенегалу, Алжиру – і зовсім інша повноцінна сенсація, від справжнього андердогу. На КАНі, звичайно, і грандів багато, але титул дістається загальновизнано сильним. А «суперорли» з команд такого статусу залишилися чи не в гордій самоті.

Зрозуміло, що є Кот-д’Івуар, хазяїн турніру – але це просто смішно. Дві поразки ще на стадії групового етапу, вихід із групи лише завдяки вдалому збігу інших результатів – все це мало закінчитися вильотом від Сенегалу. Там допомогло домашнє суддівство, але нескінченно витягувати «слонів» неможливо. А у Нігерії сильний кістяк гравців, максимально простий суперник за чвертьфіналом (Ангола) – і, головне, команда по ходу турніру додає. Камерун у 1/8 «суперорли» обіграли впевненіше, ніж будь-кого в групі.

Ординар: Програш
Кубок африканських націй 2023
22:00/11 лют
Підсумки турніру
Ця ставка пройде?
Проголосувало 3 людей
Пройде 33%
Не пройде 67%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі