Крістофер О’Коннелл – Яннік Сіннер: прогноз і ставки Ярослава Перканюка

20:00, 26 бер 2024
Професійний гандикапер, експерт «Рейтингу Букмекерів» Ярослав Перканюк підготував прогноз на матч ATP Майамі, де між собою зіграють Крістофер О’Коннелл – Яннік Сіннер.

Крістофер О’Коннелл

Останні сезони О’Коннелл проводить у топ-100. Австралієць намагається поліпшити результати на рівні ATP, але, як і раніше, залежний від челленджерів, де проводить багато часу і набирає рейтингові очки. Останнім часом складається враження того, що Крістоферу буде складно замахнутися на щось більше, оскільки його гра прямолінійна та передбачувана. О’Коннелл залежний від подачі, а в розіграшах відіграється в атакувальній манері, намагаючись швидко завершувати обміни ударами.

Яннік Сіннер

Сіннер проводить найкращий відрізок у кар’єрі. Сезон розпочався для італійця з перемоги на дебютному турнірі «Великого шлема». Титул і тиск ніяк не вплинули на гру Янніка, він продовжує їздити з турніру на турнір і є частим гостем у фінальних стадіях. Останні результати дозволили тенісистові опинитися на 3-й сходинці рейтингу. Сіннер є одним із найбільш різнопланових гравців у турі, який вміє на корті все.

Розбір поєдинку

Останнім часом Сіннер зразково подає та стабільно відіграє на своїх геймах. О’Коннелл не зможе конкурувати з італійцем на задній лінії та на прийомі. При цьому букмекери переоцінюють подачу Янніка, виставляючи завищені котирування на ейси.

Конкурс до матчу Україна – Ісландія: 1000 грн на карту!

Ординар: Виграш
ATP Майамі
20:00/26 бер
Крістофер О'Коннелл - Яннік Сіннер
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Ординар: Програш
ATP Майамі
20:00/26 бер
Крістофер О'Коннелл - Яннік Сіннер
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі