«Крістал Пелес» – «Вотфорд». Прогноз Івана Громікова

22:00/12 гру '17

Прогнозом на матч Прем’єр-ліги між «Крістал Пелес» і «Вотфордом» ділиться Іван Громіков, відомий в Україні фахівець з англійського футболу, колумніст сайту SportArena.com, ведучий «Радіо Аристократи» та постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів».

Якщо ви хочете видовища, то дивитися треба домашні поєдинки «Крістал Пелес». Тут вистачає голів та справжньої драми, що в черговий раз підтвердив суботній матч «Орлів» з «Борнмутом». Команда Роя Ходжсона дома не програє, в останніх пˋяти матчах вона регулярно забиває по два мˋячі. Дві перемоги з рахунком 2:1, три нічиї з рахунком 2:2.

Чогось подібного можна очікувати і від гри з «Вотфордом». В останніх двох матчах команда Марку Сілви забила лише раз та пропустила лише двічі, але для того були певні підстави. Загалом матчі «Вотфорда» дуже результативні — і забивають в них як «Шершні», так і їхні суперники. Складно сказати, чим все завершиться для «Пелес» на цей раз, але голи в цій зустрічі, на мій погляд, гарантовані. Тому і поставлю на «тотал більше 2.5» з коефіцієнтом 1.94.

Ординар: Виграш
АПЛ
22:00/12 гру
«Крістал Пелес» - «Вотфорд»
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0